Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z logowaniem
#1
Witam. Mam problem z zalogowaniem na bbota. Mianowicie jakies pół roku temu też miałem ten problem ale wystarczyło uzupełnic okienko "Adv." tam trzeba było wpisać dane internetu, port, adres internetu, po uzupełnieniu tego już normalnie mogłem sie zalogować. Kilka miesięcy temu po uploadzie to okno usunięto i od tamtej pory nie moge zalogować się na Bbota. Login i hasło wpisuje 100% dobre po czym wyskakuje mi error.
tu macie link do obrazka
http://imageshack.us/photo/my-images/805/666j.png/
Jak wchodziłem u kolegi na komputerze na swoich pasach to u niego logował sie bocik normalnie, chodz ma on taki sam internet co ja.
Da się cos z tym zrobić??
Moze musze gdzies ustawic jakies parametry internetu albo cos??
Z góry dzieki za pomoc :]
#2
Która wersja "bbot" używasz?

Czy ktoś za pomocą tego samego loginu na innym komputerze?
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#3
Teraz kilka dni temu mi sie licencja skonczyła. Ale kupowałem w lutym i wcześniej w grudniu, żeby zobaczyć czy może już coś sie zmieniło i czy będzie mi już działal. Logowałem sie tylko na swoim loginie, na najnowszej wersjii tibi i najnowszej aktualizacji bbota jakisz czas temu to było pod 9.44 o ile kojarze. Kolega tez próbował sie logowć u mnie na swoich pasach ale efekt był ten sam. W moim mniemaniu to musi byc jakis zwiazek z polaczeniem, gdyż jeszcze w wakacje centralnie uzupełniałem okienko "adv." jak jeszcze było owo, to było tuż przy samym logowaniu, nie wiem czy kojarzysz ale po tym je usuneli nie wiem wogule po co bo komu wadziło i od wtedy nie moge zalogować. W tym oknie Adv. miałeś port internetu i adres internetu jak to uzupełniłem to łapał połączenie, teraz nie ma nic. :I
#4
Najnowsza wersja "tibia" jest 9:46, oczekują Mega aktualizacji bbot, spróbuj ponownie. Więc powiedz wynik.

Pamiętaj, że nie można "log" w bbot w więcej niż jednym komputerze w danej chwili.
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#5
Witam ja mam taki sam problem z logowaniem co koledzy.
Spiff26 Piszesz ze mozna tylko logac na 1 komputerze a jak ja mam zmienne ip?
Pewnie dlatego nie moge bo za duza ilosc polaczen z roznych IP, i niewiem co w takim przypadku zrobićSad
Wspomne tylko że mam Play Online na Karte, wiadome ze co połacze lub rozlacze neta IP sie zmenia i nie mam pojecia jak to ogarnąć?
Wie ktoś?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)