Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w ustawieniu killera - Dragi
#1
Witam, dzisiaj kupiłem BBota i jak narazie uważam że to najgorzej wydane pieniądze jakie kiedykolwiek wydałem. Chciałem ustawić bota na dragach ale mam problem z killerem. Mam ustawione distance i diagonal a w kliencie tibii mam odznaczone auto follow. Niby jest dobrze ale jak char zaczyna się leczyć (exura) to wtedy zaczynają się cuda na kiju. Postać staje i spamuje exure, już nie ucieka przed dragiem, a jeżeli drag ma red hp to nie goni go, odznacza, idzie do następnego wpt i takie tam różne. Jak mam zaznaczone auto follow to postać nie utrzymóje dystansu, cały czas podchodzi i odchodzi od draga, po prostu się gubi.
Prosił bym o pomoc w ustawieniu killera na dragi (nie wiem czy ma to znaczenie ale w yalahar).

Jako że jestem nowym użytkownikiem BBota mam pare pytanek:
- czy da się jakoś ustawić żeby postać nie stawała do rzucenia czaru?
- jakie wstawić macro żeby szedł kupić speary jak ma mniej niż 10?
- chce bocić na dragach w yalahar, jak się przechodzi z jednego cave do drugiego to jest duże zamieszanie (parę dragów i arcanistów) i jak zostawie go w nocy AFK to po prostu padnie, ma ktoś na to jakieś rozwiązanie?

Bardzo prosił bym o pomoc.
#2
(03-25-2012, 08:30 PM)Kacapek Wrote: Witam, dzisiaj kupiłem BBota i jak narazie uważam że to najgorzej wydane pieniądze jakie kiedykolwiek wydałem. Chciałem ustawić bota na dragach ale mam problem z killerem. Mam ustawione distance i diagonal a w kliencie tibii mam odznaczone auto follow. Niby jest dobrze ale jak char zaczyna się leczyć (exura) to wtedy zaczynają się cuda na kiju. Postać staje i spamuje exure, już nie ucieka przed dragiem, a jeżeli drag ma red hp to nie goni go, odznacza, idzie do następnego wpt i takie tam różne. Jak mam zaznaczone auto follow to postać nie utrzymóje dystansu, cały czas podchodzi i odchodzi od draga, po prostu się gubi.
Prosił bym o pomoc w ustawieniu killera na dragi (nie wiem czy ma to znaczenie ale w yalahar).

Jako że jestem nowym użytkownikiem BBota mam pare pytanek:
- czy da się jakoś ustawić żeby postać nie stawała do rzucenia czaru?
- jakie wstawić macro żeby szedł kupić speary jak ma mniej niż 10?
- chce bocić na dragach w yalahar, jak się przechodzi z jednego cave do drugiego to jest duże zamieszanie (parę dragów i arcanistów) i jak zostawie go w nocy AFK to po prostu padnie, ma ktoś na to jakieś rozwiązanie?

Bardzo prosił bym o pomoc.

Powiem ci szczerze ze bota uzywam tylko do mniejszych lvl bo jak sam mowisz sie gubi. Najlepszy jest do otsow gdy ma sie w h** kasy itd itp. W kazdym badz razie jest wiele do poprawek a co do wielu pytan czekaj na odp napewno ktos pomoze.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)