Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Show statystik-Ban
#1
Chciałbym się za pytać czy odpalenie opcji show statystik na ekranie ingeruje w klienta i jest to morówany ban,ponieważ na samym poczatku tak zrobiłem w 1 dniu,i teraz nie wiem jak z banem.
Byłbym wzieczny,bo szkoa tracic chara na rookuSmile
#2
(03-25-2012, 08:57 PM)zoxks Wrote: Chciałbym się za pytać czy odpalenie opcji show statystik na ekranie ingeruje w klienta i jest to morówany ban,ponieważ na samym poczatku tak zrobiłem w 1 dniu,i teraz nie wiem jak z banem.
Byłbym wzieczny,bo szkoa tracic chara na rookuSmile

Zapewniam cie ze nie sam skilluje 60 knightem skille 89/76 i mam wszystkie statystiki pokazane jedyne co ingeruje w klienta i daje mozliwosc bana to Dash Smile
#3
Oczywiście że to nie da ci bana Big Grin, odkąd posiadam BBot(2,5 roku) ciągle używam HUD
[center][Image: 84500250826493998803.gif][/center]
#4
Bardzo dziękuje za informacje.
#5
A czy ta opcja co zmniejsza zużycie procesora "fragmerate" o ile dobrze pamietam to lepiej tego nie zaznaczac tak?
#6
lepiej zrobic to recznie w options->graphic->i ten pasek od fermentate bo ten z bbota pamietam ze kiedys potrafil mi tak obnizyc ze postac przemieszczala sie o 1 kratke na minute xd
#7
Najlepiej ustawić i w kliencie i w bocie, wtedy działa tak jak by go nie było ;d
[center][Image: 84500250826493998803.gif][/center]
#8
Framerate w kliencie ustawić na najmniejszą wartość?:>


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)