Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strasznie muli ..
#1
Nie wiecie z jakich przyczyn bot sdtrasznie muli mi komppa? Tibia tez ciezko chodzi..
W lewym gornym rogu mam czerwona kropke a to chyba oznacze ze jest duzy ping? dlaczego tak sie dzieje?
#2
może masz słaby komputer? ; d
#3
czerwona kropka w Lewym Górnym rogu oznacza twój stan Łącza Internetowego. Zielony - dobrze, Pomarańczowy - źle, czerwony - bardzo źle. Jak będziesz w tibi zalogowany kliknij ALT+F8 Zobaczysz kropke ze stanem internetu jak i FPS( Frame Per Second) czyli Klatki na sekunde. Ludzkie oko widzi różnice do 25FPS. Ustaw w Tibi>options>Graphic>Advanced i widzisz 2 suwaki pierwszy to Jasność w grze a drugi to właśnie FPS. Ustaw go na Około 30-35 żeby dużo procesora nie "Jadła" tibia. I popatrz w Lewy górny róg czy stan twoich FPS w tibi się zmienił jeśli nie i nadal masz lagi spróbuj na FULLSCREEN masz ta opcje w Options>graphic jeżeli nawet na FULLscreen będzie chodziło źle przeskanuj komputer a najlepiej to FORMAT. Patrz też na Kropkę jaką masz Zielona to mozna grać smiało jak wchodzi na pomarańczową to zaczynają sie lekkie lagi chodź nie raz tak miałem że była pomarańczowa Kropka a w Tibi 0 Laga. Daj odpowiedź czy pomogło jak nie to może na coś innego wpadne.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)