Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palladyn - Skilowanie w Ab'Dendriel [FACC]
#1
Witam, jestem nowym użytkownikiem Bbota i odrazu wystąpił problem.
Otóż mam 27 lvl (palladyn) i nie za duże skile, więc postanowiłem skilować na slimach, lecz w taki sposób (jaki jest przedstawiony na zdjęciu) bot nie działa. Próbowałem skilować gdy slim mnie bije, lecz ma za mocne hity (wtedy bot działał).
I oto moje pytanie czy jest jakiś sposób na skilowanie na slimach w taki sposób jaki jest przedstawiony na zdjęciu?
[Image: skilowanieab.jpg]
#2
Ja robilem cos podobnego z tym, ze 2 knightami blokowalem 2 slimy (matki) a reszte bilem palkiem, ktorego bily 2 trolle, zrezygnowalem po tygodniu.

Problem w tym, ze BBot ma problem z zaznaczaniem Slimow, ktore cie nie bija. Czasem zaznacza dobrze, czasem nie zaznacza w ogole. Czesto musisz znalezc odpowiednia kratke, na ktorej bedzie mogl zaznaczac, nie wiem od czego to zalezy ale tak juz jest.

1. Dodaj Slime do Killer
2. Odznacz Self-Defense Attack
3. Max Distance ustaw na 9 sqms
4. Odznacz Avoid KS
5. Zaznacz Attack All (using the Killer List)
6. Trainer - Target Range 9 sqms
7. Zaznacz Slime Training
8. Daj znac czy pomoglo
#3
Niestety nie działa, szkoda. Ale bardzo dziękuję za pomoc ! Wielkie dzięki.
Pozdrawiam.
#4
(05-13-2012, 08:54 PM)Fatallo Wrote: Niestety nie działa, szkoda. Ale bardzo dziękuję za pomoc ! Wielkie dzięki.
Pozdrawiam.

Sprobuj jeszcze tego macro, pokombinuj - powylaczaj killera i wlacz tylko training, na odwrot, dodaj skrypt i tez powylaczaj i powlaczaj na zmiane. Niestety pod tym wzgledem smialo mgoe stwierdzic, ze BBot jest niedopracowany, ale tworcy maja teraz wazniejsze sprawy na glowie.

1000 {AttackSlime} Target.ByName(Slime)
#5
Też nie działa, ale i tak bardzo dziękuję iż chciałeś pomóc.
Mam nadzieję, że twórcy wezmą się za robotę, bo płacić za niedopracowanego bota i na dodatek, który jest wykrywalny ...
#6
Nie wiem,ustaw może w killerze coś?
#7
Już dawno próbowałem Smile
#8
Nie da się, też próbowałem na wszystkie znane mi sposoby... Twórcy BBota powinni coś z tym zrobić, w końcu płacimy za korzystanie z Bota, który jest wykrywalny.
#9
@avadan47
Święta prawda ! Płacimy za bota, który nie jest dopracowany i do tego jest wykrywalny. Trochę to bez sensowne, ale jak narazie niema dobrego bota ...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)