Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zablokowane konto
#1
Witam, powstal problem gdyz mam internet ktory ma zmienne ip.. nikt nie zna mojego hasla, uzywam go saam a zostałem zablokowany za uzywanie konta z innego IP... powtarzam zostałem zablokowany za logowanie na innym IP .. mam mobilny internet ktory po rozlaczeniu sam zmienia ip..
prosze o odbanowanie mnie.
#2
moze mi ktos pomoc?!?!?!
#3
zainteresuje sie ktos kurwa?
#4
tez tak mialem i mi przeszło po 1 dniu ; ]
pozdro
#5
Kurwa jeden ban juz minal, ale znow drugi wszedl !! ogarniecie to kurwa czy nie? po co ja płacilem za tego bota? bym nie mogl go uzywac bo macie nie dopracowane systemy? i czy kurwa ktos z administracji sie tym zainteresuje czy macie wyjebane?
#6
(05-18-2012, 02:00 PM)gabala132 Wrote: Kurwa jeden ban juz minal, ale znow drugi wszedl !! ogarniecie to kurwa czy nie? po co ja płacilem za tego bota? bym nie mogl go uzywac bo macie nie dopracowane systemy? i czy kurwa ktos z administracji sie tym zainteresuje czy macie wyjebane?

W administracji nie ma zadnego polaka, nikt polskiego tez nie rozumie, ale skad ktos tak inteligentny jak ty moglby to wiedziec.
Bana sie dostaje jesli sie zmieni IP 3 razy w ciagu 6-ciu godzin. Nikt cie nie zmusza do placenia, dziecko.
#7
TO KRUWA MAM SIEDZIEC 6H PRZED KOMPEM BO SOBIE KURWA JAKIS JEBANY SYSTEM WYMYSLILI?
#8
(05-18-2012, 04:21 PM)gabala132 Wrote: TO KRUWA MAM SIEDZIEC 6H PRZED KOMPEM BO SOBIE KURWA JAKIS JEBANY SYSTEM WYMYSLILI?

Zgadzajac sie na zalozenie konta/kupno bota akceptujesz regulamin, w ktorym jest to napisane. System jest po to aby nie mozna bylo jednego BBota dzielic z kolegami.

Nie rozumiem po co zmieniasz IP conajmniej 3 razy na godzine?
Normalnie jest tak, ze IP zmienia sie automatycznie po wygasnieciu sesji (~15 min od wylaczenia komputera/routera/switcha). Resetujesz kompa co 2h?
#9
nie siedze po 3h tylko wyrywkowo po 1h -.- ;]
#10
(05-18-2012, 08:24 PM)gabala132 Wrote: nie siedze po 3h tylko wyrywkowo po 1h -.- ;]

Wiec jesli nie mozesz nie wylaczac routera/modemu/switcha/komputera to niestety Bbot nie jest dla ciebie.
#11
Mam to samo Sad blokują mi cały czas to głupie konto!!!!
Jeśli tego nie ogarną to stracą dużo klientów
#12
A co mają z tym zrobić ?
Jak zrobią że na innych IP można wchodzić, to 10 typa będzie na jednym bocie biegać ;c
Przykro mi, jeżeli tak masz to ten bot nie jest dla Ciebie i pewnie żaden inny nie będzie, no chyba że Tibia Auto -.-
#13
Typkos nie spinaj dupci bo to jest logiczne chyba ze jak masz zmienne ip to bedziesz mial zablokowane urzadzenie. Zglos sie do firmy od ktorej bierzesz internet i popros aby dali ci stale ip i po sprawie.

Jbc nie wiem jak tam u ciebie jest ale u mnie jest tak ze albo mam miec zmienne albo stale ip.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)