Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helpik!
#1
Ponawiam problem,a mianowicie:

1.DL stojący obok mnie kiedy rzuci ogien na ziemie i zaczyna uciekac gdy ma red hp bot do niego nie rusza,pomimo ze odznaczylem auto chase off i mam zaznaczone follow.

2.Jak ustawić zeby przechodzic przez człowieka gdy ten stoi np. na moście.

3.Jak ustawic zeby uzywal "exori gran ico" gdy ma tylko na to czas.

4.Jak ustawić żeby nie bił potworków,które już są atakowane przez innego gracza?Tongue
#2
1. to samo co niżej.

2. aktualnie się nie da.

3. 30000 {Cast exori gran ico} Self.Mana>=300 Target.Foe Self.Say(exori gran ico) wczesniej dałem ci złe makro...
[center][Image: 2mq5n2a.png][/center]
[center][Image: 24uxogm.png][/center]




#3
bump!
#4
Niech ktos pomoze ogarniety.
#5
(06-09-2012, 11:00 AM)Lastrico Wrote: Niech ktos pomoze ogarniety.

A "Hard" twoim zdaniem nie jest "ogarniety" (coz za mlodziezowy slang)?

1. Sprobuj w ogole nie uzywac Auto-Chase, wylacz je calkowicie na DL-ach i wtedy ustaw Keep Distance 1 sqm, mi to dzialalo na Target Dummies jak mnie pushowali i rzucali fire/energy/poison bomby.

2. Przechodzenie przez innych graczy nie jest mozliwe w zadnej wersji oprocz najnowszej - BBot 6.1 R10, jak juz ja sciagniesz to w Cavebot ustawiasz Players -> Walk Over (przechodzi zawsze) albo Players -> Walk Avoid (unika przechodzenia przez graczy ale jesli nie ma innej drogi to przechodzi)

3. Ustaw to w Attack Sequences i dodaj Delay tyle sekund ile trwa exhausted po uzyciu exori gran ico

4. Killer -> Avoid KS
#6
To co mi piszesz i tak sie nie sprawdza jak bot nie chodził tak nie chodzi.


Dzieki ogarze.
#7
Z takim podejsciem do ludzi wątpie czy ktokolwiek ci pomoze na twoim miejscu nauczyl bym sie obslugiwac bota...
[center][Image: 2mq5n2a.png][/center]
[center][Image: 24uxogm.png][/center]






Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)