Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sork / Druid na BBot
#1
Witajcie!

Powiem szczerze, potraktujcie ten post dość serio

Chcę zacząć grać na pewnym serwerze PVP, mam kupioną licencję BBot i się kurzy Smile Myślę o grze Druidem lub Sorkiem, bo Druidem miałem 60+ level, a innymi profesjami to max 40. Jak wiadomo na bocie bardzo fajnie się "knajci", jednak czy ktoś ma H level (50?) Druid / Sorc NA FACC i mówi, że da się expić? Używacie rodów / wandów / run / czarów / swordów?

Ja myślałem o Sorku z Swordem, bo many mało schodzi, a wy jak myślicie?

Fervi

PS. JAK JUŻ WSPOMINAŁEM - GŁÓWNIE FACC
Did I help you? Give me a reputation point Smile

Pomogłem? Daj reputa! Smile
#2
polecam wybocic knighta, uzbierac troszke kasy nie obkupować go w jakiś super eq poprostu na knight secie + demonka sie zatrzymac, i zbierac kase na premium scroll, jeżeli sie z tym uporasz to możesz zrobic maga lub druida, jak wiadomo druid ma parale a jeżeli chcesz grać na pvp to raczej wybierz tą profesje, jeżeli chcesz sie skupic na expach solo i problemie z ms jak wiadomo nie chcą brac na hunty itp bo brak sio polecam ms,
kazda prof ma plusy i minusy
MS
-hity
ED
-sio
-parale
#3
Kazda postac da sie wyexpic, moim zdaniem to palek na facc najlepszy - masz duzo dista to Cie nie trafiaja i mozesz kozaczyc przy jakis silnych mobach, bo uciekasz a one Ci nie zrobia. Dlatego palek na faccu to bardzo fajna sprawa, w dodatku szybko sie expi.
Knighta na faccu nie dosc, ze ciezej sie skilluje to i expi - nie masz az takiego wyboru jak na palku na co mozesz isc, ale praktycznie nic nie musisz kupowac oprocz potow, a na palku trzeba jeszcze speary/royal speary kupowac.
Osobiscie mam dwie postacie jedna 53 sorca i 36 druida. Tym 53 sorcem da sie expic zeby ie bylo waste, ale to miedzy innymi zalezy od wyboru wandow i czarow. Np. na guardach zeby nie bylo waste idziesz z wand of decay z 19 lvl. Ewentualnie tez bardzo fajna miejscowka jest DC. Bierzesz ze soba jakies 200 ava/gfb kilkanascie potow, lurujesz mobki a pozniej walisz w nie rune. Takie expienie daje jakos ~50k ale czesto jest waste ; p
Sorcem zas expie na cycach, guardach albo facc tombie przy thais. Nawet gdy ide z terra rodem, gdzie zabiera 8 many o dziwo wychodzi sie na zero. Bije wtur edy z roda i czasru exevo frigo hur : )
Pomijajac fakt, ze takie expienie na kilku potworach jest strasznie mnotonne : P i jest bardzo malo miejscowek. Tyczy sie to zarowno druida jak i sorca.
#4
Jeżeli czujesz sie na siłach
robisz najlepiej dwie postacie jedna to EK druga ED/MS(nad tym musisz sie zastanowić)

-Ek zarabiasz kase
-ED/MS wastujesz kase

ek 24/7 bot do konca staminy, potem druid/sorc i tak wkółko, chyba ze chcesz zarobic GP na pacc to robisz dwóch cash macerów i bocisz na zmiane(polecam)
#5
Czemu dwoch? Ja zazwyczaj mam 5 cashmakerow, problem tylko ze stamina, jednakze niektore boty maja swojego zmiennika wiec kasa idzie prawie caly czas, a za te kase obkupuje sobie glowna postac.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)