Poll: Czy cena BBot (SMS) odbije się na jego zakupie?
You do not have permission to vote in this poll.
Nie, dalej jest tanio - chętnie go kupię
10.00%
3 10.00%
Nie, jest tani, ale nie kupię go już
6.67%
2 6.67%
Drogo, ale cóż zrobić - kupię go
36.67%
11 36.67%
Drogo, zrezygnuję z niego
46.67%
14 46.67%
Total 30 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta nt. ceny bota
#1
Witajcie!

Ostatnio zauważyłem mocny wzrost ceny BBot - z ok. 15zł (za miesiąc) na 24 (za miesiąc). Ja proponuję, jeśli cena faktycznie was przeraża, to może pogadamy z Megą o tym, jak myślicie?

Co prawda jest możliwość płacenia Paypal (taniej), ale ja wybrałem BBot tylko dlatego, że można SMS'em płacić

Fervi
Did I help you? Give me a reputation point Smile

Pomogłem? Daj reputa! Smile
#2
Ty tak na serio? Big Grin
#3
Ja stwierdziłem, że za 24 złote bota nie opłaca się kupować :| Myślę o tym, że jak ludziom też nie będzie się opłacało, to można napisać do niego, może obniży

Fervi
Did I help you? Give me a reputation point Smile

Pomogłem? Daj reputa! Smile
#4
Za sms 30zł kiedyś kupowało sie Bbota na pół roku ;|
#5
kiedyś , a teraz zwiększyli niedość że bot nie działa w 100stu procentach dobrze..
#6
(07-14-2012, 02:17 PM)Kaap Wrote: kiedyś , a teraz zwiększyli niedość że bot nie działa w 100stu procentach dobrze..

Dokładnie, nie dość że jest drogi to jeszcze większość skryptów teraz nie działa ;/
Cóż poradzić, trzeba szukać innego bota.
Ten bot powinien nosić nazwę: "BBot Beta Tests"
#7
@up Dobrze mówisz. Nie ma wyjścia, nie ma aktualizacji bota, 100% działania nie ma pieniążków.
#8
Prawde mówiąc cena stoi w miejscu, tylko ze firmy przez które ida smsy zwiekszają prowizje, mysle ze warto sie zastanowić nad kupnem przez paypala;p
#9
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=4536

Z błędami, ale może coś to da Big Grin

Fervi
Did I help you? Give me a reputation point Smile

Pomogłem? Daj reputa! Smile
#10
Predzej bana wylapiesz niz cos zdzialsz protestem, ale samo to, ile osob narzeka da mu pewnie do myslenia, Zreszta juz dalo, wychodzi nowa wersja i DaoPay wraca. Jak sam napisal, mial problemy z otrzymaniem pieniedzy od nich, tez bym sie wkurzyl. Narazie zaczekajmy, moze naprawi te bugi, jak nie to nikt Cie tu sila nie bedzie trzymal :p
#11
a kiedy własnie wersja 6.6 ma dokładnie wyjść?
#12
Mega pisał że dzisiaj wyjdzie Tongue
#13
ludzie za 30zł macie red bota na allegor,a to teraz jest tak drogie i chujowo działa no jeżeli 180 knightem padlem na gs yala bo bot stwierdził,że kupienie potów jest dla słabych to ja dziekuje za takie coś
^^
#14
Ja kupiłem bota za sms 12 coś i nie przesadzajcie że to taki majątek , może bot nie jest dopracowany w 100% ale co chcecie za tą cenę ? Neo kosztował 30 zł na miesąc.
#15
płacimy - wymagamy.
#16
No tak też tak sądzę bo denerwuję mnie to że bot staje jak włączam funkcje open backpack ale cena nie jest zbyt wygórowana więc jakość produktu jak wiadomo też będzie słabsza.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)