Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna Pomoc
#1
Exclamation 
Witam , przepraszam ze robie taki post ale potrzebuje informacji kiedy sa massbany? jest jakas dokladna data?
i ilu z was juz dostalo bana za uzywanie tego bota? jaki jest % ze dostane bana ;/?
i jak uzywac bota tak zeby nie dostac macie jakies rady? , np kiedy wlaczac a kiedy nie itp?

Dziekuje odrazu wszystkim tym ktorzy mi odpowiedza na moje pytania , jest to moj 1 bot wiec chce sie dowiedziec takich informacji

Pozdrawiam!Exclamation
#2
Nie ma dokladnej daty massbanow.
Nie znam osob, ktore dostaly jak na razie bana za tego bota.
"Wszystko zalezy od uzywania bezpiecznych funkcji, odradzam uzywania "unsafer features" - podobno zwiekszaja prawdopodobienstwo wykrycia.
Jesli chodzi o rady, to robeie wlasnych wpt, lub branie wpt z wiarygodnych zrodel. Ustawianie bota w niezaludnionym miejscu oraz w miare mozliwosci czuwanie nad jego dzialaniem.
#3
Z jakiej strony tez pobiore czyste Mc bez keya. ;/
#4
bladkdtools w google wpisz i 1 strona
#5
(07-31-2012, 10:26 AM)[email protected] Wrote: bladkdtools w google wpisz i 1 strona

i napewno jest czyste? Smile

Kolejne zapytanie problem mam z BBot , nie moge odpalic na mc bota, pokazuje sie tylko "loading" i nic sie nie dzieje i jest jakis bład co z tym zrobic? ;/ POMOCY
#6
Witaj, mam 3 postacie które były robione od 0 na bbot. Obecnie EK ma 113lvl, ED 102lvl i RP 45lvl (niedawno zrobiona postać)
Sam pisze skrypty dla siebie i nie mam żadnych problemów.
Postacie zdaje się że mają już okolo 3 miesięcy i chyba były już 2 massbany w tym czasie ale mnie nic złego nie spotkało.

Jeżeli będziesz chciał jakieś skrypty to daj mi znać to albo zzrobię je dla Ciebie albo podzielę się moimi.
Z poważaniem Skie
#7
Kolejne zapytanie problem mam z BBot , nie moge odpalic na mc bota, pokazuje sie tylko "loading" i nic sie nie dzieje i jest jakis bład co z tym zrobic? ;/ POMOCY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)