Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Need script for 80 EK Darashia D Lair/Potrzebuje skryptu dla 80 EK-a na Dara D Lair
#1
Witam serdecznie.
Mam prosbe o skrypt na Darashia D Lair.

Chodzi mi o depositer i refiller i waypointy na dragony na -1 gdzie sa tylko dragi i niech by schodzil na 1 DL kolo samych schodow, i po zabiciu tego 1 DL kolo schodow niech wraca na -1 spowrotem na dragi zwykle.

Niech zbiera loota z dragow calego oprocz steel shielda a dragon ham niech rzuca na ziemie.
Steel helmet i plate legs niech sprzedaje u npc a reszte m. in. dragon shield niech chowa do dp.

Wolnego capa mam srednio 800 na loot i gdy wychodze na 100 capa mniej wiecej to mam w kasie jakos 3k a po sprzedaniu helmu i legow razem w pustymi potami mam gdzies 5k.
Chodzi mi o to ze gdyby wracal na refill to zeby uzupelnial Strong Health Potion do 100 sztuk a Mana potiony male do 200 sztuk. Reszte kasy niech wplaca do banku.

Bardzo prosze o pomoc. Zrobilem cos takiego dzieki poradnikowi garsta --> http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=5240
ale kilka rzeczy nie dziala, mianowicie nie wrzuca loota do loot bp w DP, nie kupuje mana potionow i nie przechodzi przez drzwi (bramka lvl).
Wrzuce tego skrypta. Gdyby ktos dal sobie z nim rade i potem mogl mi go odeslac naprawionego bylbym wdzieczny.


Pozdrawiam XavHere

INFO : Ales.bbot -> caly skrypt
Wpt.bbot ->waypointy na hunt
Script.bbot -> tylko skrypt na refill'a
-----------------------------------------------------------------------------------------------

I need script for 80 EK Darashia D Lair.

I want to BBot refill mana potions to 200 pieces and strong health potions to 100 pieces.

I want to BBot sell out steel helmet and plate legs but other loot like WOI, Dragon shield etc. put to loot bp in DP.

Cavebot should be on -1 floor and only go to -2 near stairs for kill only one DL and then go up.

I have made something like that with help from this article --> http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=5240
but opening doors(level gate), buying mana potions and puting loot in DP doesn't work.
I'll upload this script. If someone can fix it and send me it, i'll be appreciate and thankful.


SOME INFO :
Ales.bbot -> full script
Wpt.bbot -> waypoints for hunt
Script.bbot ->only script for refill

Regards

XavHere


Attached Files
.bbot   Script.bbot (Size: 7.88 KB / Downloads: 40)
.bbot   Ales.bbot (Size: 10.81 KB / Downloads: 37)
.bbot   Wpt.bbot (Size: 4.71 KB / Downloads: 34)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)