Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyclopolis -2 -3 for Pally 101% afk
#1
Bug 
Cyclopolis -2 -3 for Pally 101% afk



Biega po -2 i -3, refilleruje speary, potki, depozytuje itemki/kase. Testowany 3h na moim pallku lecz bez żadnych zawieszeń ani dedów się obyło. Można się tutaj wybrać z tym skryptem nawet na 50 lv, tylko przy schodzeniu z -2 na -3 jest niebezpiecznie ponieważ mogą nas dopaść 2 smithy, 2 drone'y i 1 cycek.Aby zmienić ilość refillerowanych royal spearów (teraz jest 35) w tym celu zmieniamy te dwie linijki:
Withdraw (33173 31803 7:7378 15 35)
Buy (33213 31796 6:7378 35)

Zamiast 35 dajemy liczbę royal spearów jaką ma kupywać


Attached Files
.bbot   Cyclopolis -2 -3 bank depo refillers by Warr.bbot (Size: 12.39 KB / Downloads: 567)
#2
its a english session bro
#3
Nope Big Grin It's multi language. But I speak Polish only.
#4
Wszystko fajnie tylko blokuje sie depositer i biega w kólko ;/
#5
musisz w fullchecku zmienić exp na exp-2
Zaraz zrobię to sam i updatne post

Już wszystko ok, skrypt naprawiony Tongue
#6
można powiedzieć, że nocka przeżyta Big Grin Po za tym, że bot się zaciął i chodził w kółko w depo a potem nie chciał kupić mana potionów i mało co nie doszło do zgona xd
#7
Jak to możliwe jak mi działa ? Big Grin
#8
when it goes to dp it bugs it keep changing it
#9
(08-26-2012, 06:36 PM)DouglinhasZN Wrote: when it goes to dp it bugs it keep changing it

^ Like this guy above

(08-26-2012, 06:36 PM)DouglinhasZN Wrote: when it goes to dp it bugs it keep changing it

^ Like this guy above
#10
Okay, but new tibia version Sad
#11
Dzięki Warr na tym skrypcie wybociłem mojego 80rp teraz czas na manual z assassin starami. Big Grin Obym nie dostał bana na mass Tongue
#12
Spoko Tongue
#13
Jak on kupi royal speary na faccu? ;p
#14
Jak on będzie expł na facc jak cyclopolis jest na Pacc? Big Grin
#15
Exp/h + profit?
#16
Testowalem skrypta przez chwile, smiga bardzo fajnie. Na 49lvl mam problem na calym respie, znaczy pije duzo manasow, Przerobilem zeby kupowal tylko 30 manasow i wastuje ~20 na wyczyszczenie respa po czym wraca zeby sie obkupic;P
Poczekam do wieczora i zobacze przez kilka godzin.

Dzieki Warr oby wiecej fajnych skryptow na palka !! +rep

Ahaa i trzeba w targetach zaznaczyc arcanista scauta i ogolnie te scierwo z -1 poniewaz czasami jak char ucieka od cyklopa to zachacza tam, i targetuje je ale ma zbyt duzy dystans i nie strzela, gdyby mnie nie bylo przy kompie by mnie zwastowaly i pewnie bym padl;p
#17
nie polecam skrypta, wyjebałem sie na nim 51 rp ze skilem 100/89
#18
Leci od 4h i wszystko ok. Tylko pytanie czy dałoby rade wsadzić do niego soft refiler, jeslitak bylbym wdzieczny!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)