Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Knight] Skill'owanie na slimie
#1
Cześć ! ;]
Przeszukując całe forum, znalazłem kilka ciekawych skryptów do skilowania, lecz mam problem z ich ustawieniem. Niezabardzo wiem jak i gdzie wpisać :
- żeby zakładał ringa, gdy biją więcej niż 3 slimy ( i ubijał matke oraz logaut )
- wraca do tego samego miejsca, gdy ktoś nas przesunie
- odpisuje ludzią, którzy przez przypadek by mnie odwiedili ;]
-itd.
Jeślibyłby ktoś w stanie mi pomuc to jakoś wytłumaczyć lub zrobić takiego skrypta, bardzo bym był zadowolony ;]
#2
(08-31-2012, 09:51 AM)konefka156 Wrote: Cześć ! ;]
Przeszukując całe forum, znalazłem kilka ciekawych skryptów do skilowania, lecz mam problem z ich ustawieniem. Niezabardzo wiem jak i gdzie wpisać :
- żeby zakładał ringa, gdy biją więcej niż 3 slimy ( i ubijał matke oraz logaut )
- wraca do tego samego miejsca, gdy ktoś nas przesunie
- odpisuje ludzią, którzy przez przypadek by mnie odwiedili ;]
-itd.
Jeślibyłby ktoś w stanie mi pomuc to jakoś wytłumaczyć lub zrobić takiego skrypta, bardzo bym był zadowolony ;]

nie lepiej skilować na mc na człowieku? chowasz się gdzieś i walisz Wink
#3
(09-01-2012, 01:21 AM)Kazaczo Wrote:
(08-31-2012, 09:51 AM)konefka156 Wrote: Cześć ! ;]
Przeszukując całe forum, znalazłem kilka ciekawych skryptów do skilowania, lecz mam problem z ich ustawieniem. Niezabardzo wiem jak i gdzie wpisać :
- żeby zakładał ringa, gdy biją więcej niż 3 slimy ( i ubijał matke oraz logaut )
- wraca do tego samego miejsca, gdy ktoś nas przesunie
- odpisuje ludzią, którzy przez przypadek by mnie odwiedili ;]
-itd.
Jeślibyłby ktoś w stanie mi pomuc to jakoś wytłumaczyć lub zrobić takiego skrypta, bardzo bym był zadowolony ;]

nie lepiej skilować na mc na człowieku? chowasz się gdzieś i walisz Wink

A może server npvp ? Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)