Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPRZEDAM PALKA NA CELEŚCIE !
#1
Smile 
WITAJCIE !


MAM NA SPRZEDARZ PALLADYNA :
Dane o koncie ;
LEVEL : 74
Recovery key - NIE POSIADAM , grałem na palku dawno , a rec key skasowany bo był na lapku ( więc jest to okazja ) !
SKILE 78;53
MAGIC LVL : 17

POSTAĆ POSIADAŁA PACC , ZA CZASÓW GDY GRAŁEM JA ok 1 rok temu , aktualnie boce knightem na aurorze , a palladyn tutaj jest dla mnie zbędny .

FULL OUTFIT :
WIZARD .
MOUNTY :
PANDA , NIEDZWIEDZ , OSIOŁ ! .


+ POSTAĆ MA WYKUPIONE WSZYSTKIE CZARY .
+ Nigdy nie karany !


ZAINTERESOWANY , PISZ NA GG 6459021 ALBO TUTAJ NA PW !
#2
Skoro posiadales PACC to Recovery Key musial byc wyrobiony. Wiec twierdzac, ze Recovery Key'a nie ma wprowadzasz potencjalnych zainteresowanych w blad, sugerujac, ze konto nie mialo wyrobionego RK i mozna go wyrobic po zakupie - co jest nieprawda.
#3
Nie - Nie posiadam , zgubiłem , grałem jeszcze na laptopie na nim a rec był w notatnioku , przepraszam jeśli kogoś wprowadziłem w błąd , już zmieniam .
I jeszcze raz przepraszam , źle to ująłem .
#4
Tylko ja nie za 300 zł kolego tylko za 32 , pozatym mogę wstawić ssy , mam około 40 .
Btw rec key jest wyrobiony na moje dane -.- .
#5
refresh
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#6
jeżeli dobrze pamiętam to jest tam funkcja "recover r-key" albo coś takiego, albo zainwestuj i nowego wykup - bodajże 30 zł ?

i nic nie napisałeś o ekwipunku, kto kupi postać w ciemno Big Grin?
if i helped you or you just like me - hit ^^that^^ button Wink
jeżeli pomogłem albo po prostu mnie lubisz - ^^daj reputa^^ Wink
#7
Aktualne eq ;
zaoan helmet
pally armor
zao legs
boh
mms
p amulet
ench spear
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#8
rifresz
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#9
(10-13-2012, 08:37 AM)Allmighty Wrote: rifresz

Hm, powiedz mi ile kosztuje premium scroll na aurorzeBig Grin
#10
bump.
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#11
BUMP.
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)