Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EK] PROJECT ON CANDIA !!
#61
Oki spoko.
#62
I nowiutkie EQ Tongue

[Image: 05710779536913391807.jpg]
#63
a jaki lvl?;d
Więcej w niego władowałeś niż zarobiłeś xD
#64
Ciekawe jaki lvl że takie eq Smile
#65
(09-30-2012, 12:06 PM)devas Wrote: a jaki lvl?;d
Więcej w niego władowałeś niż zarobiłeś xD

28 Tongue

Ale opłaca się, 400k to nic a za kilka miesięcy zwróci się kilkakrotnie Smile
#66
za kilka miechów to będziesz zarabiać z 100 k w dzien jak nie wiecej także na lajcie warto, a po za tym ty na npvp także nie stracisz eq Smile
#67
(09-30-2012, 02:51 PM)Kajtek Wrote: za kilka miechów to będziesz zarabiać z 100 k w dzien jak nie wiecej także na lajcie warto, a po za tym ty na npvp także nie stracisz eq Smile

Nom Tongue Do 100lv ok. 1kk w postac wejdzie kasy a zarobie w uj przez miesiac Big Grin Mam kilka skryptów do dodania a ni cholery mi sie nie chce ;/
#68
how many hours you train per day on average this character? and how many spellwands used from the beginning? Thank you.
______________________________________
Sorry for my bad English, it's because I use the google translator.
#69
(10-01-2012, 05:56 PM)revoltedkapo Wrote: how many hours you train per day on average this character? and how many spellwands used from the beginning? Thank you.
______________________________________
Sorry for my bad English, it's because I use the google translator.



9 days, for all 90k, 20 spellwands becouse noobs kills my sheeps
#70
Thanks Warr, I intend to use this method to train my knight.[/align]
#71
Ogłaszam wszem i wobec iż, aż, że fryderyk12 czasami włącza mi bota na noc na tej postaci. Chciał być sławny.

Dziękuję, pozdrawiam, Warr.
#72
Dodawaj skrypciki czekamy!Smile

Jakieś ss też.
#73
Ja bym bardzo prosił o skrypcik na guardy w kazo Smile
#74
nie wiem w czym widzicie problem zrobić takowego skrypta :/ tylko czekac na gotowe.


War mam nadzieje,ze troche przyspieszysz z rozwojem tematu Wink
#75
Nowe eq (chwilowo) Big Grin i 32lv.

[Image: sv0pdfytb]



PODZIĘKOWANIA DLA FRYDERYK12 KTÓRY CHCE BYĆ SŁAWNY !!
#76
Niestety źle dodałeś obrazek, bo go nie widaćBig Grin
Dodaj go jeszcze razTongue
Pacc już masz?
#77
Dzisiaj poszedl przelew na PacC Big Grin
#78
No, czekam dalej na kolejną część tego, widziałam że latasz na north od thais cyce i ghule ;] masz na forum ten skrypt? ;>
#79
(10-05-2012, 07:49 AM)Kathrin Wrote: No, czekam dalej na kolejną część tego, widziałam że latasz na north od thais cyce i ghule ;] masz na forum ten skrypt? ;>

Tak, ale aktualnie to latam na Cyckach South, kumpel mi boci więc narazie nie dodam SS ale 39lv i 30% ma Big Grin
#80
Nienawidzę staminy...
Pacc Big Grin Tarantula Task Tongue Jutro zrobię In service of Yalahar możliwe że do 5 misji więc na mutatedy pójdę.

[Image: e64ff3d8823188cc.html]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)