Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalahar Mutated 30rp
#1
Witajcie. Mam dla was mojego pierwszego skrypta 100% afk dla Rp na mutated humany na yalahar Smile Jest to skrypt dla malych lvli wiec spokojnie mozna od 30 lvla ze skillami 70+ Smile <Ja boce z profitem 30 pallem 79 dista> Smile Bocik uzupelnia mana potiony <male> do 60 oczywiscie mozna to zmienic ;p orazm royal speary do 16 Smile

Bot Startuje za brama < ta z dzielnicy areny> Smile Moga byc male problemy przy powrocie na foreign dzielnicy, bot sie przebiegnie w ta i spowrotem zabije pare potworkow ale pojdzie do depo Tongue Pozdrawiam.

P.S: Bot biega oczywiscie po biezpiecznych pietrach tych budynkow i NIE wbiega na gore Smile) Mile widziane reputy :*


Attached Files
.bbot   mutatedy full afk rp.bbot (Size: 10.78 KB / Downloads: 264)
#2
is it working 100%?? Smile
#3
35 pall 74/63 z profitem. Trochę sie miesza w drodze powrotnej do dp czasami BBot sie zawiesza i trzeba wczytac scrypta jeszcze ras.
Oczywiście daje repa Smile
#4
Duzo sie miesza, dziwnie zrobiony skrypt, ciezko cokolwiek zedytowac... Bot atakuje mobki, ktore nie sa wgl wpisane do Killera...

ogolnie dziwnie sie zachowuje... Nie jest zly jesli sie go sprawdza, w innym wypadku mozemy sie spodziewac zawiechy bota...
#5
Zrobił bys skrypt dal 45 rp zeby chodził przez brame bezposrednio na ta dzielnice a nie na około ? oczywiscie leci reput Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)