Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3.17 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scripts by ~devas.
#21
czekam ; )
#22
sprawdzam te zombiami 76 ekiem jak bedzie hhulac to daje repa
#23
w8 for script for palladin Big Grin For premmy ofc Big Grin
#24
(10-04-2012, 11:54 PM)siocheer Wrote: sprawdzam te zombiami 76 ekiem jak bedzie hhulac to daje repa

działają ;]
#25
UPTADE - CROCODILE TASK FOR RP 99% AFK (YOU JUST HAVE TO START AND END TASK) BY ~DEVAS
#26
(10-05-2012, 02:00 PM)devas Wrote: UPTADE - CROCODILE TASK FOR RP 99% AFK (YOU JUST HAVE TO START AND END TASK) BY ~DEVAS

Make it for knight but I remake this for EK Big Grin
#27
loads of downloads, 0 rep. C'mon ppls, give reput its don't cost u nothing.
#28
UPTADE: LARVAS & SCARABS ANKH BY DEVAS FOR MAGES!
#29
jestes mistrzem ziomek
reput!

devas ;d prosbe mam ^.^
wez zrob cos dla 40 eda ;d,bo tylko twoje skrypty na eka i magow i rp mi dzialaja i jakos tylko one sa 100% afk jestes moja nadzieja , a jak nie chce ci sie to spadaj na drzewo ;d
3 maj sie xd
#30
MI nie działa na te zombiaki , jak ma np za malo capa to staje przed schodami i dupa ; / . Dodałem fixeda ale też nei działa napraw to , a i jak możesz to dodaj w swym skrypcie na arena quater by bot schodzi na najniższe piętro z gladiatorami , ale tylko by schodził i ubijał te 2 przy schodach i wychodził , ja próbowałem ale mi to nie wychodzi . Chcem na tej arenie to gdyż bot czasami tam wejdzie i dupa stoi , a jak ktoś lurnie więcej gladiatorów to dead ; c .
Zrób to i repucik leci .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#31
(10-26-2012, 06:39 PM)Allmighty Wrote: MI nie działa na te zombiaki , jak ma np za malo capa to staje przed schodami i dupa ; / . Dodałem fixeda ale też nei działa napraw to , a i jak możesz to dodaj w swym skrypcie na arena quater by bot schodzi na najniższe piętro z gladiatorami , ale tylko by schodził i ubijał te 2 przy schodach i wychodził , ja próbowałem ale mi to nie wychodzi . Chcem na tej arenie to gdyż bot czasami tam wejdzie i dupa stoi , a jak ktoś lurnie więcej gladiatorów to dead ; c .
Zrób to i repucik leci .



Korzystam z tych samych skryptów i na zombiakach mi działa wszystko. ale jutro zobacze może coś nie tak jest. jaką wersje bota uzywasz?
Na arenie siedze cały czas i też schodzi mi na -3Tongue
#32
NIe pamiętam jaką pobierałem , a z jakiej ty korzystasz to też sobie ją ściągne .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#33
(10-27-2012, 08:42 AM)Allmighty Wrote: NIe pamiętam jaką pobierałem , a z jakiej ty korzystasz to też sobie ją ściągne .
 z tego tematu. Jutro je uptadne Wink
#34
Devas jest sprawa , mianowicie zrobiłbyś skrypt jeszcze 1 na arenę - 1 - 2 - 3 ale na te gladiatory to żeby tylko zszedł zabił te 2 przy schodach i wracał ?
Dodatkowo mógłbyś dodać macra na otwieranie bram z tigerami .

Bo siedzę tam 94 Ek skile 88/84 eq ; zao helmet , mpa , dwarwen legi , guardian bootsy , mms , p ammy , justice sekker i mam waste na tych gladiatorach bo zanim on je all pozabija to z 40 masaów idzie na leczenie ; / .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#35
Mogę Ci pomoć w zrobieniu tego skrypta, jeżeli chcesz mi zlecić jego zrobienie - pobiorę za to opłatęSmile
#36
jak bede miec bbota zrobie ci to za darmo ; ) nie dawaj zarabiac noobom
#37
Haha, "noobom"?
Stary, ogarnij się. Ledwo co skrypty ogarniaszBig Grin
Chcesz się zmierzyć?
+ report:*

Aaaaaaaa. już wiem co Cie boliBig Grin
Prosiłeś mnie o jakiegoś skrypta albo coś, ale Ci odmówiłem, co?Big Grin
Ogarnij się na przyszłość kolego, mało wiesz dużo gadasz.Smile:*
#38
devas....co to za problem zrobic skrypta 100%afk , 2 3 dni sie nauczylem
2 razy cos sie cb zapytalem i juz wszystko wiem , wiec to nie jest filozofia....
nie ma czym sie chwalic
#39
Wiem, ale niektórzy są leniwi i im się nie chce : )
W tym temacie dodaję skrypty, z których rzadko kiedy korzystam, natomiast w dziale, gdzie sprzedaje skrypty znajdują się takie, z których korzystam, albo jest troche kombinowania.. np. nie widziałem nigdzie sprawnego skrypta na Nighstalkery w Liberty bayWink
#40
tak i jeszcze za swoje "usługi" oczekuje zapłaty ; ) załosne robic wszystko dla zarobku


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)