Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam skryptów!
#1
Witam poszukuje skryptów na 50ek najlepiej full afk i na facc.
Mogłyby być dwarf guardy na kazo albo cos w tym stylu.
Dziękuje za fatyge.
Pzdr.
#2
monsterum i cycki sa polecam
#3
Monsternum posiadam lecz interesuje mnie cos ciekawszego tak jak mowilem guardy albo cos. a cycki odpadaja.
#4
Zły dział, ale :

Mount sternum - odradzam w cholere botów tam lata.

Dwarf Guards kazordoon - http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=5415 Refiller/depositer. - sprawdzony przeze mnie, wszystko działa, jak będziesz sam to masz expa 35k/h około, loot czasem 3iron ore / h, a czasem 0, a z kasy to tak 2k / h

Deepling Scout kz FACC - Jeśli masz dobre eq/skille, to polecam ok. 45k/h jak jesteś sam, a profit razem z itemami przeważnie 7 - 10k/h, http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=5515 (ale nie wiem czy już go naprawili, bo jakieś bugi tam były)

Liczę na rep, trzymaj sie i miłego expienia. Wink

Możesz też na mount sternum nie na cycach, tylko na ghoulach/mumiach/bonelordach/crypt shlamberach ale tam też dużo botów zazwyczaj lata..
#5
Duszek Rep leci a co do tego skryptu guradow to go sprawdzalem jakis czas temu i cos mi szalal ale jezeli mowisz ze wszystko dobrze to zobacze jutro co i jak.
Deeplingi tak znam ale to tez odlane musi byc a samemu to sie nie chce ^^
A co do monsternum to wlasnie aktualnie tam boce ^^
Dzięki i proszę o dalsze propozycje.
#6
Na dwarf guardach zostawiałem na noc i expiło mi do rana i wszystko było ok. Exp wahał się w granicy 26k - 35k, jest jedna rzecz, tam w linku Ci piszę, jak masz ustawić Sigurda żeby Ci kupowało poty, ustaw sobie też lootera, ew. moge udostępnić mój przerobiony skrypt (przerobiony looter troche, healer, itd) tzn. ja mam że nie zbiera jakichś battle hammer, dwarven shield bo troszke matmy.
Np.
Dwarven shield - Waży 55 i sprzedajesz to u npc za 100gp.
100gp - Waży 10.
Czyli za 55 zamiast 100 gp możesz mieć 550gp.
Z itemów zostaw tylko steel helmet.
W sumie to sam na faccu od 50 do 70 zacząłem bocić więc ja robiłem tak:

50 - 55 - cyce pod thais, NIE mount sternum, tylko pod thais (exp ok 20k/h profit ~2k/h)
55 - 60 - Dwarf Guardy Kazo, czasem deepling scouty, ale ze względu, że bbot jest tani i nie za doskonały, czasem się zacina i możesz paść na deeplingach (zdarzyło mi się raz czy dwa)
60 - 68 - Dwarf Guardy Kazo, zbieraj też white mushroomy, ja uzbierałem przez te 8 lvli 4,5k white mushroomów i sprzedalem 6g ea = 25k Big Grin a są lekkie, często sapadają itd.
69+ - wtedy już kupiłem premium scrolla za GP, ale polecam Ci wtedy deeplingi, dalej guardy a od ok 80 orc fortess.
#7
(09-23-2012, 07:17 PM)Duszeek Wrote: Na dwarf guardach zostawiałem na noc i expiło mi do rana i wszystko było ok. Exp wahał się w granicy 26k - 35k, jest jedna rzecz, tam w linku Ci piszę, jak masz ustawić Sigurda żeby Ci kupowało poty, ustaw sobie też lootera, ew. moge udostępnić mój przerobiony skrypt (przerobiony looter troche, healer, itd) tzn. ja mam że nie zbiera jakichś battle hammer, dwarven shield bo troszke matmy.
Np.
Dwarven shield - Waży 55 i sprzedajesz to u npc za 100gp.
100gp - Waży 10.
Czyli za 55 zamiast 100 gp możesz mieć 550gp.
Z itemów zostaw tylko steel helmet.
W sumie to sam na faccu od 50 do 70 zacząłem bocić więc ja robiłem tak:

50 - 55 - cyce pod thais, NIE mount sternum, tylko pod thais (exp ok 20k/h profit ~2k/h)
55 - 60 - Dwarf Guardy Kazo, czasem deepling scouty, ale ze względu, że bbot jest tani i nie za doskonały, czasem się zacina i możesz paść na deeplingach (zdarzyło mi się raz czy dwa)
60 - 68 - Dwarf Guardy Kazo, zbieraj też white mushroomy, ja uzbierałem przez te 8 lvli 4,5k white mushroomów i sprzedalem 6g ea = 25k Big Grin a są lekkie, często sapadają itd.
69+ - wtedy już kupiłem premium scrolla za GP, ale polecam Ci wtedy deeplingi, dalej guardy a od ok 80 orc fortess.

Dwarfy to trochę lipa ze wzgledu na npc. od potek ktory sie przemieszcza poza swoim 'miejscem' Uwaga! . Za tydzien dodam kolejna paczke skryptow zapewne znajdzie sie tam wlasnie dwarf guards z depositerem,refillerem, oraz lootbag drop'erem. czyli kasa,kasa i jeszcze raz kasa.Ponadto znajda sie tam chicken feathers facc hunt,crusader helmet giant spider z gurdami z refillerem,depositerem,soft boots refillerem oraz loot dropem czyt. (plate armory,i inne smiecie),robson isle z refillerem,soft boots refiller,depositer i mozliwe,ze mintwallin z dragonami full afk z loot dropem. Zainteresowani niech sledza moje tematy ponadto jesli ktos jest zainteresowany jakimis skryptami prosze o PM cos wymysle. czyt. skrypty. Przepraszam jesli to jest dla Was shit oftopic ,mialem na celu jedynie pocieszenie Was Userow nadejscia nowych skryptow ode mnie. Pozdrawiam cieplutko Wszystkich milego bottowaniaSmile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)