Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naczym bic lvl/zbierac kase
#1
Witam,
mam 3 chary
1' 82 k low eq - chce go gdzies postawic zeby lvla cos wpadlo oraz kasy, narazie bocilem nim na cycach mount sternum aczkolwiek jakies zbugowane wpt mialem.
2' 36 knight - typowo jak najwiecej kasy
3' 31 knight - - || -

jakies pomysly, chodzi mi glownie o kase na pacca?
Najlepiej jakby na forum znajdowaly sie wpt do tych miejscowek,
poniewaz jestem jeszcze troche zielony i dokladnie niewiem jak sie bawic z depositerami itd.

Oraz czy macie takie problemy z bbotem ze wam staje i przestaje dzialac? Tzn. wylacza sie caly HUD i bot staje, albo kilka razy mi sie zdaza ze bot sie buguje?
i biega mi dokladnie na dwoch kratkach.

Z gory dzieki za pomoc, i sory za ew. bledy.
#2
(09-25-2012, 07:34 PM)Czubeq Wrote: Witam,
mam 3 chary
1' 82 k low eq - chce go gdzies postawic zeby lvla cos wpadlo oraz kasy, narazie bocilem nim na cycach mount sternum aczkolwiek jakies zbugowane wpt mialem.
2' 36 knight - typowo jak najwiecej kasy
3' 31 knight - - || -

jakies pomysly, chodzi mi glownie o kase na pacca?
Najlepiej jakby na forum znajdowaly sie wpt do tych miejscowek,
poniewaz jestem jeszcze troche zielony i dokladnie niewiem jak sie bawic z depositerami itd.

Oraz czy macie takie problemy z bbotem ze wam staje i przestaje dzialac? Tzn. wylacza sie caly HUD i bot staje, albo kilka razy mi sie zdaza ze bot sie buguje?
i biega mi dokladnie na dwoch kratkach.

Z gory dzieki za pomoc, i sory za ew. bledy.


Wszystkimi charami mozesz isc na katedre tam za pohem.Tymi miejszymi lvlami ustaw na ghule i roty a tym 80+ mozesz ustawic tam na dark monki assasiny.Albo tymi low lvlami polecam tez mount stenrum cyce ghule albo 80+ nizej na beho,crypty,mummy.
Jezeli pomoglem prosze +
#3
Idź na deplingi jak dobrze fish finy stoją to pacc w tydzień będzie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)