Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EK [PROJECT] 50 - 100 LVL
#1
Tongue 
witam... przestawiam project moje knighta z lvl 50 ,a project bedzie trwał az do 80/100
#2
A jakieś fotki może ? ^^
#3
ok dodam tylko lvl musze wbic ale dodam ogolne zdjecie chara

PS : Project ZAWIESZONY z powodu uszkodzenia dysku twardego , sorry kurwa

Projekt startuje po 20.10.2012r mniej wiecej .. pzepraszam jeszce raz
#4
jest juz 14.11.2012 :pp projekt dalej zawieszony ??
#5
(11-14-2012, 03:58 PM)Kajtek Wrote: jest juz 14.11.2012 :pp projekt dalej zawieszony ??
OKKK juz startuje ;p

niemoge fotki z painta dac ;// cos error mi wyskakuje xdd
#6
paint zapisuje w formacie bmp ?? jak sie nie myle, a na strone mozesz wrzucic jpg wiec zapisz zdjęcie w tym formacie Smile
#7
kurwa niewiem jak to zrobic xd ...
Pomogłem ? Daj reputa Big Grin
#8
(01-07-2013, 01:14 PM)450 Wrote: kurwa niewiem jak to zrobic xd ...

Pogratulować inteligencji, zwlaszcza jesli chodzi o kulture osobista.
Odpal zdjecie w Paint:
1.Plik
2.Zapisz jako..
3.Wybierz format.
4.Zapisz.
5.Wklej.

Takie to trudne?
#9
jaki format ??

ok chyba startuje project

troche to dziwnie dodalo ale jest OK XD

tam powyżej jest od 50-54 a teraz dodam od 57 bo nie mam all screenow


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Pomogłem ? Daj reputa Big Grin
#10
niby wszystko ok z screenami ale trzeba je otwierac samemu .Masz kilka postow wyzej napisane przez naszego kolega jak wklejac takie screny;]

praatel co do twoje wypowiedzi o kulturze kolegi to w połowie sie zgadzam .
Ponieważ to nie jest na miejscu ale z drugiej strony kto by sie nie wkurzyl jak by mu poszedl twardziel ;p
POMOGŁEM ?? DAJ REPUTA ;] PAMIĘTAJCIE JAK WY DACIE REPUTA ZA POMOC TO INNI ZA WASZA POMOCA TEZ WAM DADZA !;]
#11
(01-08-2013, 10:04 PM)grzelo9 Wrote: niby wszystko ok z screenami ale trzeba je otwierac samemu .Masz kilka postow wyzej napisane przez naszego kolega jak wklejac takie screny;]

praatel co do twoje wypowiedzi o kulturze kolegi to w połowie sie zgadzam .
Ponieważ to nie jest na miejscu ale z drugiej strony kto by sie nie wkurzyl jak by mu poszedl twardziel ;p

Nie bede sie klocil odnosnie kultury, ale niektore rzeczy lepiej zostawic dla siebie.
Forum nie jest tutaj tylko i wylacznie polskie, a to jedno slowo jest zdecydowanie znane przez wszystkich na swiecie (przynajmniej tak mi sie wydaje)
Nie trzeba co post "kukulek" rzucac Smile

Odnosnie projektu, mam nadzieje ze sie rozwinie.
#12
Praatel popieram cie ;] Ja tez mysle ze projekt sie rozwinie ;]
POMOGŁEM ?? DAJ REPUTA ;] PAMIĘTAJCIE JAK WY DACIE REPUTA ZA POMOC TO INNI ZA WASZA POMOCA TEZ WAM DADZA !;]
#13
(01-10-2013, 12:58 PM)grzelo9 Wrote: Praatel popieram cie ;] Ja tez mysle ze projekt sie rozwinie ;]

ok sorrki ze nie dodalem fotki jak wbijam 60 ale cos mi sie nie zrobilo fotki ;///
postawilem na ab bo tam fajny hajs a na ghoulach lata moj 44 a na orki thais 48 i jeszcze 4 chary na rotach w thais i carlin xd ok odaje fote


Attached Files Thumbnail(s)
   
Pomogłem ? Daj reputa Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)