Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban na 7 Dni
#1
Oświadczenie: "Bbot" (25 września 2012, 17:39:01 CEST w prywatnej wiadomości) nie piszcie do nikogo takiego czegosSmile Ja napisalem i dostalem bana xD
#2
Wiemy Big Grin Ja dostałem za słowo "Ots" Big Grin
#3
(09-26-2012, 01:32 PM)Warr Wrote: Wiemy Big Grin Ja dostałem za słowo "Ots" Big Grin

Zal ich normalnie.... Moj kumpel 200+ dostal delete za .!. poje... oni sa
#4
Nie rozumiem wyrazi się ktoś jaśniej ?
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#5
(09-27-2012, 05:49 PM)Allmighty Wrote: Nie rozumiem wyrazi się ktoś jaśniej ?

Nie piszcie z nikim na priv o bocie.Ja napisalem w priv wiadomosci z takim znajomym Bbot a on zlozyl na mnie raporta i wyrwalem bana na 7 dniTongue
Ogolnie nie piszcie ze uzywacie bota bo w tibi jest pelno kapusi
#6
Dzieki za info Mazur
#7
nie ma to jak odswiezac temat z kilku dni w ktorym juz wszystko wyjasnili...
#8
(11-06-2012, 06:30 PM)Kajtek Wrote: nie ma to jak odswiezac temat z kilku dni w ktorym juz wszystko wyjasnili...

No i tak bywa;p
#9
Dzieki ze o tym powiedziałeś. Kiedyś wlasnie z jednym gostkiem o tym pisalem, a powiedz mi ile czekales na tego bana ? Bo nie wiem czy tez moge sie w razie czego spodziewać ;<
#10
ludzie ogolnie trzeba sie pilnowac... mozna nawet dostac bana za "..i.." ale to juz ban ok 1 dnia.
#11
(11-06-2012, 08:00 PM)Vogax Wrote: Dzieki ze o tym powiedziałeś. Kiedyś wlasnie z jednym gostkiem o tym pisalem, a powiedz mi ile czekales na tego bana ? Bo nie wiem czy tez moge sie w razie czego spodziewać ;<

Zraportowal mnie o 17 a na drugi dzien o 11 dostalem bana
#12
teraz trzeba uwazac , ludzie tylko czekaja az napiszesz cos glupiego .. Kiedys tak nie bylo , ale teraz trzeba z tym zyc ..
#13
kolega 110 ek , dostał bana za napisanie do typa "Red head"
Cipsoft schodzi na psy..
#14
(11-08-2012, 04:26 PM)Beszczel Wrote: kolega 110 ek , dostał bana za napisanie do typa "Red head"
Cipsoft schodzi na psy..

Wiecie o tym ze mozna sie odwolac od bana?? Tak jak w moim przypadku za napisanie Bbot moglem sie odwolac i napisac ze sie pytalem tego typa czy uzywa Bbota;d Kumpel sie kiedys odwolal i odbanowali goSmile
#15
Kumpel napisał 11 e-maili jak się nie mylę Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)