Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy BP jest pełny złota..
#1
Jako, że jestem początkującym i nie wiem wszystkiego, to kieruje się do bardziej doświadczonych "boterów" z pewnym pytaniem:

A mianowicie: Mam skryp na rotach w 100% afk. Wszystko PRAWIE chodzi idealnie, ponieważ, gdy jeden bp się zapełni złotem (mam 3bp - główny, na złoto oraz na itemy takie jak Lump Of Dirt czy Carrion Worm Fang), to głupieje i wyskakuje komunikat, że nie może znaleźć wolnych miejsc do składowania gold'a.

Co muszę zrobić, żeby po zapełnieniu bp przeznaczonego na golda, pchał go dalej np do bp na itemy i w ostateczności do głównego ?

Dziękuję i Pozdrawiam ; )
#2
(09-26-2012, 08:24 PM)Mrocznyyy Wrote: Jako, że jestem początkującym i nie wiem wszystkiego, to kieruje się do bardziej doświadczonych "boterów" z pewnym pytaniem:

A mianowicie: Mam skryp na rotach w 100% afk. Wszystko PRAWIE chodzi idealnie, ponieważ, gdy jeden bp się zapełni złotem (mam 3bp - główny, na złoto oraz na itemy takie jak Lump Of Dirt czy Carrion Worm Fang), to głupieje i wyskakuje komunikat, że nie może znaleźć wolnych miejsc do składowania gold'a.

Co muszę zrobić, żeby po zapełnieniu bp przeznaczonego na golda, pchał go dalej np do bp na itemy i w ostateczności do głównego ?

Dziękuję i Pozdrawiam ; )

jezeli masz 1 bp na gp to wrzuc jeszcze kilka bp i bd otwieral a jak nie ustaw w fullcheck ze jak ma 2000gp idzie do banku;d pomoglem? daj +
#3
Jak będzie działać poprawnie to dam plusika, nie gotuj się tak.
#4
poprostu do głownego backpacka wkładasz backpack na kase i w bp na kase dajesz kolejny bp na kase a do niego kolejny bp na kase i dajesz tak az ci starczy ; ) w basic functions zaznac open backpacks


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)