Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Killer się zacina
#1
Witajcie mam taki problem , bocę sobie na piratach w yala , i jak np mnie otoczy 8 piratów to znika wszystko z HUD , bot przestaje atakować i tylko stoi i się leczy dodałem macro na to że resetuje cave bota jak bedzie stał 5 sec i nic nie robił , ale to nie pomaga , nie ma jakiegoś makro na reset killera ?
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#2
(09-30-2012, 03:29 PM)Allmighty Wrote: Witajcie mam taki problem , bocę sobie na piratach w yala , i jak np mnie otoczy 8 piratów to znika wszystko z HUD , bot przestaje atakować i tylko stoi i się leczy dodałem macro na to że resetuje cave bota jak bedzie stał 5 sec i nic nie robił , ale to nie pomaga , nie ma jakiegoś makro na reset killera ?

Bot po prostu sie zacina,nic nie zrobisz,moze pomoze zmiana piorytetu w menadzer zadan na wysoki,choc tez watpie.
#3
(09-30-2012, 03:29 PM)Allmighty Wrote: Witajcie mam taki problem , bocę sobie na piratach w yala , i jak np mnie otoczy 8 piratów to znika wszystko z HUD , bot przestaje atakować i tylko stoi i się leczy dodałem macro na to że resetuje cave bota jak bedzie stał 5 sec i nic nie robił , ale to nie pomaga , nie ma jakiegoś makro na reset killera ?

To na jakim Ty servie grasz ze Cie 8 otoczy ? 0.0 U mnie jak tam bociłem to po 1 latały bo kilka osób tam latało Big Grin
#4
Na Celeście i jest tam pusto bez bonusu mam 55k/h~~

Ale wiecie lipa z tym bo kurwa otacza mnie 8 i jak mam buga to ded na 100 % ; C
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#5
myślę ,że masz skrypta z forum ...

wkrótce dodam własnego skrypta 100% afk
#6
kupie skrypty za ZŁ. info 11714124. (dla ek 55 lvl i ed 81 lvl ).


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)