Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
server save
#1
Witam mam pytanie dotyczace server save w bbocie 7.3.
Ostatnio zostawilem sobie bbota od 7:00 ustawilem wszystko zeby sie zalogowal po server save ( wpisalem godzine[10:00] i ustawiłem recconect auto) lecz bot po server save nie zalogowal sie ponownie. Wytłumaczy mi ktoś co robię źle? Proszę o szybka odpowiedz najlepiej na maila [email protected] gdyż często nie wchodzę na forum. Z góry dziękuję
#2
ustaw 9:55
#3
No nie wiem bo słyszałem kilka wersji taka też ale slyszałem tez ze trzeba ustawic 10:15 - czyli okolo jak sie ss konczy.
#4
Ja mam ustawione 9:59 i normalnie mi się włącza char po resecie.

włacz sobie 2 chary i ustaw 2 różne opcje. tzn 9:59 i 10:15, i sprawdzisz który char będzie chodził dalej.
#5
Dobra to jutro ustawie, a mam jeszcze 1 pytanie jak ustawiasz to ss wpisujesz 9 59 to klikasz jeszcze auto reconnect?
#6
zawsze mam auto reconnecta na wypadek przypadkowego kicka czy coś w tym stylu Smile
#7
A jak bym nie ustawil server save sam recconect to powinno mnie zalogowac po 15~ minutach? ; d
#8
nie mam pojęcia lepiej ustaw 2 rzeczy. Ja tylko w weekend mógłbym takowe rzeczy testować i to nie zawsze :/

także jedyne co moge powiedzieć nie wprowadzając w błąd to ustawić 2 rzeczy w/w wymienione (ss i auto reconnect), zresztą lepiej ustawić 2 rzeczy Big Grin



Do tego Ss jest również w pewnym stopniu odpowiedzialny za spokojne wylogowania chara Smile
#9
USTAW 9;59 AUTO RECCONECT , chyba że masz więcej postaci to wybierz którą , i normalnie ci wszystko będzie działać ^^ .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#10
(10-02-2012, 03:36 PM)krul ciapex Wrote: A jak bym nie ustawil server save sam recconect to powinno mnie zalogowac po 15~ minutach? ; d

Ja tak mam i działaWink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)