Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZUKAM 100% AFK NA DRAGON LAIR VENORE
#1
Witam. Poszukuje skryptu, lub szukam kogoś kto mógłby mi zrobić 100% afk na dragon lair na venore, dla 60 knighta ze skillami 83/82, zeby bil je na ukos, kupywal mana poty, wplacal kase do banku itd. Bylbym bardzo wdzięczny i chciałbym żeby taki skrypcik znalazł się na forum, bo obszukałem całe i nie znalazlem zadnego na DLAIR Veno. Dla nas botterów na pewno sie przyda. Smile Dzięki pzdr !
#2
problem jest w tym,ze nie zawsze bedziesz w stanie wrocic do depo/respa.

jak wiesz dojsce wymaga parcli czy czegos tam. tak wiec jak ktos Ci je przesunie to juz masz lipe :d oczywiscie mozna temu zaradzic kupujac ciagle parcle, ale nie wiem na ile by sie to sprawdzilo. ja osobiscie na razie nie posiadam postaci ktora bym mogl tam spokojnie zrobic skrypta, ale moze kiedys bym cos podziałał w tej sprawie ;d
#3
Hmm. No racja w sumie, a masz jakąś propozycje gdzie moge puścić bocika 60 knightem 83/82 skille ? Tak, zeby nie bylo waste, bo aktualnie siedze na guardach i mam juz dosc Big Grin
#4
Deepling Scouty, Thais Dragon Lair (tu byś mógł zrobić 100 % afk ), Mount Sternum (cyce ,albo tomb -3), Dark Cathedra (-2 ), Of
#5
Na deeplingach puszczalem bota, i więcej expa wyciągam na guardach niż na nich, tyle osób u mnie biega na harmoni o.O, na thais dragon lair bedzie pewno troche osob, mount sterum expilem, slaby exp, a na dark cathedra puscilem bota, na -1 i -2 i obtoczylo mnie z 10 mobów, do tego z daleka bily mnie witche i bot nie nadazal z healowaniem, także albo tomb -3 albo of. Smile Ale na ofa pójde od 80 lvla, i bede sobie latal po calym respie, mam nadzieje ze waste nie bedzie
#6
(10-06-2012, 05:30 PM)Kajtek Wrote: problem jest w tym,ze nie zawsze bedziesz w stanie wrocic do depo/respa.

jak wiesz dojsce wymaga parcli czy czegos tam. tak wiec jak ktos Ci je przesunie to juz masz lipe :d oczywiscie mozna temu zaradzic kupujac ciagle parcle, ale nie wiem na ile by sie to sprawdzilo. ja osobiscie na razie nie posiadam postaci ktora bym mogl tam spokojnie zrobic skrypta, ale moze kiedys bym cos podziałał w tej sprawie ;d

Kupywanie parceli (na dojscie i powrot) i macro zeby rzucał, banał.
#7
warr wiem,ze jest taka mozliwosc ale czy sie sprawdzi ?? osobiscie nie moge nawet tego sprawdzić Big Grin
#8
(10-07-2012, 04:58 PM)Kajtek Wrote: warr wiem,ze jest taka mozliwosc ale czy sie sprawdzi ?? osobiscie nie moge nawet tego sprawdzić Big Grin

Sprawdzi, sprawdzi Big Grin
#9
no mi tez jest potrzebny scrypt na dragi veno ale niewiem czy ryzykowac 100 knightem tym botem ;p wybocilem 50eka i zadnego bana wiec niewiem czy nie zbanuja mi bo 100 to szkoda ;/
#10
ludzie boca tym botem nawet 200 Smile także ban to pewnie duży pech podczas massbana xD
#11
powiem wam ze jjest gdzies jest tutaj skrypt veno dragi ale ja go nie testowałem wystarczy poszukac Wink
#12
to daj linka wlasnie tez go widzialem i szukalem ostatnio ;p
#13
Też go widzialem ale on nie ma depositera nawet xd


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)