Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem ze schodami
#1
czemu bot czasami nie chce wejsc na schody? mam w wpt ustawione ze ladnie przechodzi potem lata i stoi przed nimi;/
#2
zrób macro na poruszanie się do przodu albo przed schodami ustaw fixed point, a potem to samo ale juz na gorze.
#3
(10-09-2012, 08:06 PM)Kajtek Wrote: zrób macro na poruszanie się do przodu albo przed schodami ustaw fixed point, a potem to samo ale juz na gorze.

zrobilem nawet przejscie przez schody samymi fixedami i nie dziala a makro bym potrzebowal ze idzie w> i w<
#4
advenced tools -->macro editor--> usuwasz all co tam jest potem naciskasz " spacja +ctrl" wybierasz "self.moveE". na górze wpisz sobie nazwe, a poniżej co ile ma używać. Naciskasz done. 1000ms=1 sec

Stań w miejscu gdzie ma się ruszyć i w cavebocie dodaj fixed point, a nastepnie ppm--> codes/label--> macro i wybierz macro które zrobiłeś.

to samo w < tylko zamiast E daj W
#5
(10-11-2012, 02:17 PM)Kajtek Wrote: advenced tools -->macro editor--> usuwasz all co tam jest potem naciskasz " spacja +ctrl" wybierasz "self.moveE". na górze wpisz sobie nazwe, a poniżej co ile ma używać. Naciskasz done. 1000ms=1 sec

Stań w miejscu gdzie ma się ruszyć i w cavebocie dodaj fixed point, a nastepnie ppm--> codes/label--> macro i wybierz macro które zrobiłeś.

to samo w < tylko zamiast E daj W

Dzia ale nie chce mi sie bawic;/
#6
to jest 5 sec roboty ale coz leń zawsze wygra z polakiem Big Grin
#7
(10-11-2012, 06:03 PM)Kajtek Wrote: to jest 5 sec roboty ale coz leń zawsze wygra z polakiem Big Grin

tzn jest tak ze jezeli jest to w makro to co chwile przesuwa sie nawet jezeli w wpt wstawie za fixedem to i tak co chwile sie przesuwa ustawilem tez zeby uzywal co 10min to potem w cavebocie nie uzywa ;/
#8
Stań w miejscu gdzie ma się ruszyć i w cavebocie dodaj fixed point, a nastepnie ppm--> codes/label--> macro i wybierz macro które zrobiłeś.


ty tego macra masz nie włączać w opcjach gdzie masz macro tylko dodać tak samo jak fixed point.
#9
To też mi sie przydało Dzieki


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)