Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crashe
#1
Witam,
na wstępie zaznaczę, że w tibię gram pod linuxem korzystając z windowsowej wersji tibii. Otóż mam taki problem. Za każdym razem, gdy odpalę tibię i bota crashuje mi grę. Zna ktoś może przyczynę tego ?.
#2
reinstall tibii powinien pomóc miałem to samo tylko że na windowsie i relinstal tibii pomógł
#3
Po ponownym zainstalowaniu nadal są problemy.
#4
zrób reinstal tego i tego
#5
Pierwszą myślą, która się pojawiła podczas crashów była ponowna reinstalacja tibii, jak i bota. To też uczyniłem. Niestety, cały czas są problemy. Potem z pewnych przyczyn od nowa wrzuciłem linuxa na dysk, oczywiście ponowna instalacja gry jak i bbota. Jednak i to nie poskutkowało.
#6
(10-10-2012, 09:14 AM)nse Wrote: Pierwszą myślą, która się pojawiła podczas crashów była ponowna reinstalacja tibii, jak i bota. To też uczyniłem. Niestety, cały czas są problemy. Potem z pewnych przyczyn od nowa wrzuciłem linuxa na dysk, oczywiście ponowna instalacja gry jak i bbota. Jednak i to nie poskutkowało.

o ile wiem to bot nie dziala na chyba na linuxie
#7
Kiedyś w staffie bodajże coś gadaliśmi i Dex chyba napisał że niektórzy na jakimś programie lecą, ale czy to prawda to nie wiem.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)