Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy bd miał waste 72 ek na dragach darashia ?
#1
siemanko. tak jak w temacie. bede mial waste 72 ekiem ze skillami 84/82 i eq: zaoan helmet, mpa, dwarven legi, bohy, mms na dragach na darashi ? Wiem, że ręcznie jak bym grał to napewno by nie było, a bot zużywa więcej manasów itd ; ) Czy bocił ktoś juz podobnym lvlem na dragach na darashi ? I czy mieliście tam waste bocąc ? ; p nie mam jak sprawdzic bo kupuje pacca za tydzien a chcialbym sie juz przygotowac gdzie bd bocił itd. ;D prosze o odp, dzieki ; d
#2
nie, nie powinieneś mieć. Ja bociłem od 80 lvl na yalahar to zawsze miałem profit.
#3
Czyli do 80 lvla poexpie sobie na dragach na darashi, a od 80 lvla polece sobie na dragi na yala. Jesteś pewny, że na 80 lvlu ze skillami 84/82 i eq: Zaoan Helmet, Yalahar Armor, Dwarven Legs, Draken Boots, MMS, Royal Axe nie bede mial waste na skrypcie od Dextera ? Chcialem dodac ze nie posiadam softow. =D Prosze o odpowiedź, dziekoweczka ; p
#4
A jaki profit miales mniejwiecej na yala ?
#5
kupisz pacca postawisz bota i sobie przetestujesz...


ja 100 knightem mialem waste na yalahar na dragach a 80 mialem 50k profitu na godzine a 8 lvlem na dragach mialem profitu jakies 500k/h -.-
#6
myślę,ze mogłeś już normalnie odpisać bo nawet Ciebie on nie pytał Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)