Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free Scripts 3 By Krzysiek13923
#41
I co bedzie ten skrypt czy nie?
#42
Ludzie cierpliwosci,cieszcie sie ze za darmo wam te skrypty robi :p
#43
ciesze sie, ale juz bym na nim bota stawial bo zajebiscie go zrobil Big Grin
#44
(12-22-2012, 08:27 PM)malitor Wrote: ciesze sie, ale juz bym na nim bota stawial bo zajebiscie go zrobil Big Grin

Witam w zwiazku z tym,ze nie mialem dostepu do komputera nie robilem skryptow i licencja na botka minela,postaram sie jutro kupic,prosze powiedziec jakie skrypty facc byscie chcieli by byly oraz jakie do odswiezenia Smile pozdrawiam.
#45
Dward Guards na Druida !! Big Grin
#46
5. Minotaur Tower Circle Kazordoon 100% Afk

jaki exp tam jest na exp/h


a drugie pytanie co mogl byś zrobic na 30druida facc ? dobry exp i profit
zeby nie wastował
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#47
i co zrobisz te guardy??
#48
(12-26-2012, 04:06 PM)robsson1994 Wrote: 5. Minotaur Tower Circle Kazordoon 100% Afk

jaki exp tam jest na exp/h


a drugie pytanie co mogl byś zrobic na 30druida facc ? dobry exp i profit
zeby nie wastował

Zalezy od servera ,nie wiem co :d jakies dwarfy lub cos innego zaduzo wyboru nie ma.

Staram sie robic pomalutku te skrypty na guardy ,wystarczy czekac az je uploadne.
#49
okej, czekam ale nie moge sie doczekac Tongue
#50
(12-28-2012, 09:35 PM)malitor Wrote: okej, czekam ale nie moge sie doczekac Tongue

Skrypt na dwarf guardy dla magicznych profesji zaaktualizowany,potem dodam nowe skrypty mintwallin,etc.

Script on Dwarf Guards mine for magic proffesion refreshed,later i add new scripts for mintwalin with loot drop 100% Safe and others 100% afk scripts.
#51
Repucik juz polecial dawno. dzieki wielkie ;D
#52
(12-31-2012, 12:31 PM)malitor Wrote: Repucik juz polecial dawno. dzieki wielkie ;D

Nie ma sprawyTongue
#53
Bot na miniosy jest zepsuty powraca do tego samego punktu nie wiem co sie dzieje .. bije potwor i nagle sie wraca i w chodzi w kolko ...
#54
(01-05-2013, 02:24 PM)deerick12 Wrote: Bot na miniosy jest zepsuty powraca do tego samego punktu nie wiem co sie dzieje .. bije potwor i nagle sie wraca i w chodzi w kolko ...

Robie taski na nim caly czas i u mnie dziala perfekcyjnie. Nie wiem co moze byc tego przyczyna,na jakiej wersji bocisz?
#55
W skrypcie na mino tower jest ze exura ico zabiera 20 many poprawcie sobie ze 40
#56
ile k/h na tych deeplingach będzie?
#57
działa te mintwallin?
#58
jak ustawić tam żeby zbierał ileś spearow do łapki z deplingow??d


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)