Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanko odnoście Bota :D
#1
Tongue 
Czego lepiej nie wlaczac w bocie zeby nie powodowalo to Bana xD bo podobno takie rzeczy w tym bocie sa jak np. zakladka War, czy jest cos jeszcze? aha i czy jest tu takie cos na Runway np. skiluje i jak ktos obcy podejdzie to chcem sie schowac do PZ czy jest taka mozliwość ? Big Grin i ostatnie pytanie czy warto ściagac MC z jakies strony czy bbot ma jakies MC wbudowane ?
#2
bbot ma wbudowane mc wystarczy wybrać scieżkę do tibi.

co do wykrywalności to podobno XRAY się do tego przyczynia ? Sam nie wiem,ale używam tylko to co mi jest potrzebne xD

Aaa co do 2 to nie mam pojęcia :/
#3
Oczywiście że jest, są oznaczone "[!]", włączyć możesz je w Basic Functions klikając Unsafe Cheats.
Opcja Runaway - za pomocą macr.
MC z bota działa bardzo dobrze.
#4
a gdzie jest opcja do wlaczania mc przez bbota?;>
#5
Przy logowaniu się do bota, bodajże w prawym górnym rogu jest napisane "MC" niebieską czcionką.
Tak jak już Warr wspomniał - Unsafe Features oznaczone [!] są przeważnie na otsy lub zwiększają wykrywalność przez automat banujący CipSoftu.
if i helped you or you just like me - hit ^^that^^ button Wink
jeżeli pomogłem albo po prostu mnie lubisz - ^^daj reputa^^ Wink
#6
Jak chcesz macro , to ściągnij program PROCESS EXPLORER .
Odpal go , znajdz tibie kliknij ctrl+h wejdz w tibie znajdz proces
tibia player mutex kliknij na to prawym i close handle>yes
I tak masz mc nie wykrywalnego , w razie pytań pw ; )) .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#7
Witam, czy bbot jest wykrywalny do dzisiaj?
#8
Każdy bot jest wykrywalny, osobiście dostałem tylko 1 bana przez 2 lata bocenia na tym bocie Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)