Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makro na Kopanie
#1
Jest jakies makro moze zeby kopal dziure lopata?? tylko ze dziura jest niewidoczna;p
#2
Oczywiście, używasz map tool w cavebocie.

TargetID: wpisujesz id kratki w której będzie kopał. Żeby sprawdzić id wciśnij alt+f8
UseID: wpisujesz id łopaty
TargetX, TargetY, TargetZ: wpisujesz pozycje miejsca w którym będzie kopał

Bot będzie tak długo kopał, aż nie odkopie dziury.
#3
(11-02-2012, 01:10 PM)dawid_xxx9 Wrote: Oczywiście, używasz map tool w cavebocie.

TargetID: wpisujesz id kratki w której będzie kopał. Żeby sprawdzić id wciśnij alt+f8
UseID: wpisujesz id łopaty
TargetX, TargetY, TargetZ: wpisujesz pozycje miejsca w którym będzie kopał

Bot będzie tak długo kopał, aż nie odkopie dziury.

Tutaj jesteś w błędzie, będzie próbował rozkopać tylko raz, aby rozkopywał więcej razy należy zrobić Maptoola kilkakrotnie. Pozatym zapomniałeś dodać że musi stać obok dziury do kopania i przed Maptoolami zawsze dawać Fixed Point.
#4
(11-02-2012, 03:26 PM)Warr Wrote:
(11-02-2012, 01:10 PM)dawid_xxx9 Wrote: Oczywiście, używasz map tool w cavebocie.

TargetID: wpisujesz id kratki w której będzie kopał. Żeby sprawdzić id wciśnij alt+f8
UseID: wpisujesz id łopaty
TargetX, TargetY, TargetZ: wpisujesz pozycje miejsca w którym będzie kopał

Bot będzie tak długo kopał, aż nie odkopie dziury.

Tutaj jesteś w błędzie, będzie próbował rozkopać tylko raz, aby rozkopywał więcej razy należy zrobić Maptoola kilkakrotnie. Pozatym zapomniałeś dodać że musi stać obok dziury do kopania i przed Maptoolami zawsze dawać Fixed Point.

a jezeli za nie udane wykopanie pojawia sie skorpion?? i zabije skorpiona na miejscu dziury to juz nie wykopie. nie zawsze za 1 razem wykopie
#5
Stan 1 kratke od miejsca na ktorym znajduje sie ta "dziura".
Dodaj Map Tool (Cavebot -> Add -> Map Tool)

Target ID: 231
Use ID: 3457
Target X: wspolrzedna X "dziury"
Target Y: wspolrzedna Y "dziury"
Target Z: wspolrzedna Z "dziury"

3457 = ID zwyklej lopaty, zmien jesli uzywasz czegos innego

Wspolrzedne X Y Z "dziury" mozesz znalezc poprzez staniecie w miejscu w ktorym owa "dziura" sie znajduje a nastepnie odczytanie ich w Cavebot -> Position X Y Z
Musisz je zapamietac lub zapisac - najlepiej zrobic to przed dodaniem Map Tool-a.

Jest tez inny sposob na zdobycie wspolrzednych obiektu - mozna je wywnioskowac na podstawie twojej obecnej pozycji odpowiednio dodajac/odejmujac odleglosc do/od obiektu, na ktorym Map Tool bedzie uzyty. W tym celu nalezy posluzyc sie zasada osi X i Y, z tym, ze w Tibii os Y rosnie w dol a nie w gore.


Map Tool dodaj na innej kratce - nie tam gdzie znajduje sie "dziura" - o czym juz na poczatku napisalem. Wystarczy go dodac jeden raz, bedzie kopal tak dlugo dopoki ID nie zmieni sie na inne - czyli az do odkopania.

Tam gdzie jest "dziura" nie da sie wykopac scarabow ani scorpionow, wiec o to nie ma sie co martwic.
#6
Ale tam jak ja jestem to za nieudane wykopanie pojawia sie skorpion.Do wykopaniu dziury potrzebny mi jest taki item i jak wykopie dziure to ten item znika wiec jezeli sie nie uda wykopac dziury to np zabije scorpiona w tym miejscu gdzie jest dziura i bd kopal dziure na dedzie. Wiec wedlug mnie nie jest mozliwe chyba zrobienie w tym miejscu full afkSmile P.S Od 3 tygodzni boce w tym miejscu bez refilera i nie widzialem tam jeszcze innego graczaSmile Na 10h bocenia wyciagam okolo 200kSmile
#7
20k/h to dobrze Smile
#8
Miałem taki sam błąd ale już działa dzieki Mazur


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)