Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LOOT I JEDEN PROBLEM Z CHODZENIEM CAVEBOTA
#1
Lightbulb 
Cześć wszystkim
..Chciałbym was prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu, zatem po krótce będę starał się streścić z czym mam problem. Pierwszy pewnie łatwy do rozwiązania przez was :
* Gdy biegam botem i bot otwiera ciała potworów stoi np. 3 sec nad slimem którego ciała nie ma i pewnie klika w ziemie, inne to jak zrobić aby szedl dalej i nie otwierał loota jeżeli jest informacja "ble ble ble loot:nothing" lub zeby w ogole nie otwierał loota z danego potworka, np mercury bloob czy tez acid bloob?

* drugi problem to to że jak cavebot mi chodzi to chodzi bardzo wolno aniżeli powinien zatrzymuje sie lekko co jedną kratkę tak jakby łapał laga, nie raz jak przebiegam obok jakiejs towerki to jest napisane sorry not possible dlatego uważam iż pewnie targetuje on mi jakiegoś potworka z towerki do którego nie ma dojścia. BOT NIE CHODZI MI Płynnie

Chciałbym was ogromnie prosić o udzielenie mi pomocy i celnych wskazówekBig Grin
#2
Co do loota, nie da się ustawić z jakich mobów ma go zbierać. Także nie ma takiej opcji nie otwierania mobów z których nic nie spadło.

Co do płynności. W killerze w distance ustaw 0, i wtedy w kliencie Tibii włącz auto chase(zielony ludzik).
Lub w killerze w distance ustaw 1, z kolei w kliencie Tibii włącz (czerwonego ludzika).

Powinno pomóc.
#3
Tyle że jak bot widzi potworka to do niego biegnie normalnie czyli bez lagów ale jak chodzi pomiedzy waypointami to laguje .. nie wiem o co chodzi serio


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)