Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knight Script
#21
To tak :
Mam lvl 104 Skile 89;84 m lvl 7
EK

eq;Zaoan helmet , fireborngiant armor , dwarwen legi , softy/guardian bootsy , mms , Emerald Sword , platinium amulet .
To dodaj tam exori/hur/ico , reszte dam radę sam .
Pozatym Co lepsze w mym wypadku kaimany czy wyrmy ?
Chciałbym mieć exp 100k/h + i kasy tak bym nie wastował , aczkolwiek profit nawet mały by mnie zadowalał .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#22
To czemu je zamieszczasz jako swoje? wiesz, ze za to mozna bana dostac?
If i Helped You Click ^
#23
(11-08-2012, 04:45 PM)karconko Wrote: To czemu je zamieszczasz jako swoje? wiesz, ze za to mozna bana dostac?

Wiem ale kumpel nie ma konta tutajSmile i to moj rl i sie dziele skryptami tymi co mam
#24
czy możesz dodac do skryptu na nightstalkery zeby tez chodzil i bil pietro wyzej czyli tam co bramka jest , a sa tam earth elementale i inne badziewie, byloby to dobre dla wiekszych lvl, bo ja np. latajac swoim 158 ek na nightstalkerach mam troche malo expa i resp mi nie wyrabia a tak bylo by supcio. Oczywiscie reput dla Ciebie

Pozdro
#25
(11-06-2012, 05:26 PM)Mazur1307 Wrote:
(11-06-2012, 04:33 PM)Allmighty Wrote: WEŹ ZNAJDZ NA TE WYRMY PROSZĘ !

Napisz od ilu refiler ,co ma zbierac. ma biegac na 1 poziomie czy na 1 i 2? jakie czary ma uzywac i z czego ma bic to w wolnej chwili ci zrobieSmile


Mam 2 pary softow full eq i 115 lvl .
To weź zrób nvm może exori hur i na to jedno piętro ile expa wyjme na h ?
BO wiesz nie chcę wastować .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#26
siema, a masz moze jakies scrypty na facc do skilowania ? jakies rotwormy 100% afk bez mozliwosci strapowania albo slime zeby rowniez niedalo sie trapa walnac i zeby sam oczywiscie wchodzil i zaznaczal jak ktos zabije. moge zaplacic !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)