Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CAVEBOT KRATKUJE !!!!!!! pomocyyyyyY
#1
POMOCY PUSZCZAM CAVEBOTA A TEN MI KRATKUJE wyglada tak jakby chodzil z lagami .. Nie chce kupowac innego bota prosze o pomoc.Angry
#2
(11-04-2012, 07:50 AM)tofik2342 Wrote: POMOCY PUSZCZAM CAVEBOTA A TEN MI KRATKUJE wyglada tak jakby chodzil z lagami .. Nie chce kupowac innego bota prosze o pomoc.Angry

Może masz zaznaczone framerate limit?
#3
Sprawdź, i zobacz czy ma znaczenie. Na pewno nie ma co innego bota kupywać, bo wykrywalność BBota jest prawie zerowa, a dla knighta/pallka lepszego nie trzeba. Smile A skrypt miałeś z forum czy robiłeś samemu ? Bo jak byłem u kolegi to widziałem, że też miał ten problem, ma stary komputer i pogrzebałem i okazało się, że na niektórych skryptach z forum mu tak laguje. Spróbuj może na innym skrypcie czy też tak masz.
#4
(11-04-2012, 07:50 AM)tofik2342 Wrote: POMOCY PUSZCZAM CAVEBOTA A TEN MI KRATKUJE wyglada tak jakby chodzil z lagami .. Nie chce kupowac innego bota prosze o pomoc.Angry

Miałem to samo, pomogło mi to:

Options -> Graphics -> Advance -> Ustaw na Direct 9 i Framerate limit na 35-40 -> OK -> Ustaw swoją rozdzielczość.
#5
Jednak mi nie pomoglo dalej mi kratkuje ;/....... KTO POMOZE?
#6
hmm , sa 3 rzeczy ktore to moga powodowac , za bliskie waypointsy , jezeli masz slabszego kompa sciagnij Game Boostera , przyspiesza kompa o 50% niby tibia grafiki nie ma z kosmosu ale jej kod zrodlowy obciaza procesor i grafike , albo dosyc problematyczny net , wtedy sciagnij jakis programik do przyspieszenia i naprawienia ustawien internetu , mi pomoglo to 3 , nie mam lagow Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)