Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Projekt EK:D
(12-08-2012, 03:28 PM)Kajtek Wrote: Devas dlużej nim skillowales niz expiles Smile

Moj palek na twoim sewie ma juz 80 dista !!

mój prawie 92Big Grin
Za keszmejkera dostałem 100k+ konto 42 ek i 37 rp;P
Mów kiedy idziemy pkowac;d
nie wiem musze wbic mu z 30 lvl + xD ale na razie musze ogarnac swojego knighta ;/ Dzis mi się tibia wyłączyła (nie wiem jakim cudem) i padłem na slimie... xD

zostalo mi marne 30 k w banku :d
Ja już jestem ogarniety i ide expić Smile
I z tych 2.5kk zostało mi 1kk ... Ach ten HAZARD
[Image: 751f4ca5999272b7.jpg]
Ładnie wczoraj wczoraj przeje*ałeś xD
(12-09-2012, 12:42 PM)devas Wrote: Ładnie wczoraj wczoraj przeje*ałeś xD

Ty tez chyba wczorajszy Smile "wczoraj wczoraj"
Awansik ladny, rozumiem ze char do pk

--
.edit

Mam 2 knigtow przygotowanych pod BBota, 31lvl/29lvl. Kupilem premium scrolla by nie tracic czasu na skill.
Gdzie polecacie expienie?
.Świat pvp Antica
Dziękuję Dobranoc.
Hack xd
no to ladnie, jak to niby zrobil? licze ze wyjasnicie i nie zostawisz tego od tak
(12-09-2012, 08:51 PM)praatel Wrote: no to ladnie, jak to niby zrobil? licze ze wyjasnicie i nie zostawisz tego od tak

za długa historia - Drahorion - mój ek - zbity lvl zraportowany w przyszłości zbanowany, nie planuję narazie grać w Tibię, lecz pewnie wrócę, ale wątpię że na azurę.
Draho będzie mi ciebie brakować = (placze) Sad((
(12-09-2012, 10:37 PM)devas Wrote:
(12-09-2012, 08:51 PM)praatel Wrote: no to ladnie, jak to niby zrobil? licze ze wyjasnicie i nie zostawisz tego od tak

za długa historia - Drahorion - mój ek - zbity lvl zraportowany w przyszłości zbanowany, nie planuję narazie grać w Tibię, lecz pewnie wrócę, ale wątpię że na azurę.

Jesli by Cie interesowal swiat antica to z mojej strony mozesz liczyc na wsparcie.
Mam nadzieje ze i jego takie cos spotka.
Macie na dobranoc ^^ Jest 4:25 ;/
[Image: 541a99959c2cd39b.jpg]
[Image: cd364f0f402ecce8.jpg]
moglbys na pw/mail zapodac skrypta na DLe pod rp?
On Bota tylko do healania uzywa tylko;P
oho.. panowie mam dylemta czy uzywac bota na mainie czy nie.. i jesli tak to na jakim char 100ek (93/84skill), 65rp (96/85skill), 50ed
mam 89ms (ale to pk char ktory zarobil juz full hunta od gildi dominujacej na antice) oraz gdzieBig Grin

@devas mam nadzieje ze przez tamtego cepa sie nie zalamiesz, widzac Twoj projek jestes w stanie ek wyrobic w 2-3mce dobrego, szkoda tylko pacc/eq/addonow

@adrian cisnij tam ladnie lvlBig Grin
edem chyba pogrm xd. od 0. zobaczymy. jak bedzie pacc to cos wrzuce ;pp
(12-10-2012, 07:52 PM)devas Wrote: edem chyba pogrm xd. od 0. zobaczymy. jak bedzie pacc to cos wrzuce ;pp

Podaj tylko server jeszcze jaki Big Grin

"W tibii nigdy nie zaczynasz od 0, zawsze masz ten 1 lvl (nie patrz exp)"

Do piatku wszystkim
@adrian mam nadzieje ze pod 100dojdziesz szybkoBig Grin zrob screena ze skillami + ml + eq
azura dalej ;d
(12-11-2012, 10:21 AM)devas Wrote: azura dalej ;d

Szykuje sie zemsta?Smile
PowodzonkaSmile ladnie leci oby tak dalej!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)