Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ip, MC, blokada bota
#1
Witam... Używam BBota na MC. wcześniej gdy kupowałem licencję do BBota odpalałem nawet 15 MC na swoim lapku i bociłem... teraz gdy włączę 3 tibięi 3 BBota to wyskakuje mi błąd żekonto zostało zablokowane na 6h... od 2 dni nowej licencji 2x już tak miałem;/ czy można to jakoś naprawić?
używam bota tylko ja, na 1 urządzeniu, na jednyminternecie. nie wiem czy ipsie samo zmienia czy jak -,-
#2
ip sie zmienia podczas resetowania routera Smile bądz restarta urzaden od neta Smile mozliwe nawet,ze po resecie kompa masz zmiane ip.
#3
(11-01-2012, 10:38 PM)Kajtek Wrote: ip sie zmienia podczas resetowania routera Smile bądz restarta urzaden od neta Smile mozliwe nawet,ze po resecie kompa masz zmiane ip.

Jeśli masz zmienne IP to po każdym restarcie komputera, chwilowym braku internetu itp. się zmienia.
#4
koledzy otóż jestem w UK i mam internet podłączany dousb.. włączam 3 tibie na raz, logujęna charyi za każdym włączeniem bota pokazuje mi inne ip =/ więcza3 odpalonym botem dostaję blokadę =/ i tak cały czas... czy mogę prosić o zdjęcie tego zabezpieczenia z mojego konta ?
#5
nie wiem czy oni na to pójdą ale mozesz napisać do nich Big Grin
#6
Gdzie, jak?
#7
Do mega pw nie napiszesz Smile zrób temat po eng w ich supporcie.
#8
a mógłby ktoś mi to po eng napisać?Tongue
#9
Jak jest blokada to nie radzę próbować bo każda próba to dopisanie kolejnego ip na listę i ban jest dłużej Sad znam ten ból wiec radzę czekać


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)