Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Project Knight on Hiberna
#1
Witam,
Rozpoczynam nowa serie, w którym chce osiągnąć około 100 lvl na faccu + pacc scrolla. Możliwe oczywiście, że z własnej gotówki wyłożę na pacca ale na razie nie mam takich zamierzeń.
Aktualnie kina posiada 20 lvl.
skille 41/36.
Tak, skille są bardzo słabe, lecz nie mam pomysłu jak sprawnie wyskillować, nie posiadam 2 postaci aktualnie ale zamierzam własnie wyexpiać następnego kine do skill + moneymakera.

Poniżej 1 screen z lvl up'em z fibuli.

[Image: 88571463938880420367.jpg]
#2
Gogo 100!Big Grin
W skryptach dextera masz cały rook - do isle of destiny Ci idzieSmile zostaw na noc i bedziesz miał postać z ~2k w bp;p
#3
O dzięki za info, dzisiaj go włączę i zobaczymy jak się sprawdzi.

-------------------------------------------------------------------------------------


Tutaj lvl up 21, dalej fibula, aż dziwne, że nikogo tutaj nie ma.

[Image: 46946430194294906455.jpg]


Pewnie już zauważyliście, że jestem graczem Lol'a, i teraz mam takie pytanko, można nazwać to także problemem. Chodzi mi o to, że jak gram w lola to mi screen od bota wgl nie wychodzi tzn. jest cały czarny. Jest na to jakiś sposób?
#4
Musisz mieć Tibię na smaym wierzchu ekranu.
#5
Aktualnie postać ma lvl 25, lecz nie dałem rady uchwycić tych zdj.



[Image: 31816547888596093828.jpg]





[Image: 20042160213101590391.jpg]
#6
Ok, Bocik przez cała noc będzie śmigał jutro mu zostanie z 20k staminy, wiec Skill Time !
Aktualnie 26 lvl, ponownie nie dałem rady uchwycić ;<. Bot teraz bedzie robił.
#7
Dzisiaj w nocy, kolesie mnie zhuncili ^. ^ Spadł tylko serpent sword, lecz bot przez cała noc nie działał przez to.
Postać na rooku zbugowała się i przez cała noc też nie działała Smile Tzn nie biła sheepoów itp.
#8
Lvl 27 UP!

Małe zmiany w eq.
-Crown Helmet
-Knigh set
-Dragon shield.
Na razie to wszystko.
Zacząłem expć w kazzo na dwarfach ale bardzo słaby profit jest i exp też za bardzo nie leci, ma ktoś fajna miejscówkę?
Od 40 lvl regularnie będę wrzucać fotki z awansami.
#9
polecam ci ghostlanda :] nie jest tam zle jak sie nie myle to z staminy jest okolo 30 k na + kasy,a exp około 25 k/h
#10
A masz może jakiegoś sprawdzonego scrypta na ghosta?
#11
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=6767

kiedys dzialal xD
#12
sorrki, nie zeby cos tego, ale wbilem na facc 112 lvl, na 80 mialem juz full seta i na 100 kupilem emeralda a pacc na 112 bo wtedy tylko 90 dniowki byly i poprostu musialem wylozyc 1,5kk. ale jest to do osiagniecia. aha, dodam ze zrobilem to manualnie Tongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)