Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mount Sternum -4 -5 for Knights 100%afk by Warr
#1
Bug 
Cześć, czołem, pasztet.

Skończył mi się na jednej postaci pacc a przysięgłem sobie że nie będę na nią brał z innych postaci tylko sama zarobi, a "Deepest floors" jest już trochę wiekowy Big Grin Więc właśnie z tej przyczyny powstał ten skrypt.


Biega po -5 a potem na -4 wraca, tam jest też fullcheck na shp, mp i cap. Potem idzie do depo albo wraca na expa. Wszystko oczywiście opieczętowane stemplem 100% afk Tongue

Lv: 50
Skills: 70/70
EQ: Good Tongue


Attached Files
.bbot   Mount Sternum -4 -5 for Knight by Warr.bbot (Size: 10.69 KB / Downloads: 183)
#2
POSTAC SAMA ZABILA SIE Z 10 RAZY PRZEZ TO .... CO ZA LIPNY SKRYPT CALE EQ POSZLO Z 90 LVL NA 75 SPADL KNIGHT PRZEZ SUPER 100% AFK BOTA
#3
Czemu lipny skrypt ? Bociłem tam trochę i jakoś nie padł ani razu.
#4
nie wiem czemu ,ale postać sama się zalogowywałą i dalej leciała expić jak padł ! sorki ,ale wg mnie to po prostu lipa z 90 na 75 lvl to kilka tygodni bocenia ... może spróbuj go troche przemienić żeby sie sam nie logował a jak już ma sie logować to niech leci te plecaki , poty itp kupić bo u mnie spadło całe eq i straciłem całkowicie chęć do gry ;/ musiałem iść poodśnieżać plac przychodze za 2h i bot ma 15 lvl mnie i tylko zao legs i siedzi na full respie

tzn nie wiem jak to jest możliwe ,że padł mi pierwszy raz ;/ bociłem tam już tydzień i zarobiłem ok 200k a tu nagle taki psikus
#5
Jest ustawiony recconect, to jest po ty by jak stawiasz np. na 12h to zeby sie nie kicknal po 20min i komp siedzial bezczynnie, tylko zeby sie zalogowal znowu. Dziala to tez po dedzie.
#6
(12-19-2012, 03:19 PM)Fisx Wrote: nie wiem czemu ,ale postać sama się zalogowywałą i dalej leciała expić jak padł ! sorki ,ale wg mnie to po prostu lipa z 90 na 75 lvl to kilka tygodni bocenia ... może spróbuj go troche przemienić żeby sie sam nie logował a jak już ma sie logować to niech leci te plecaki , poty itp kupić bo u mnie spadło całe eq i straciłem całkowicie chęć do gry ;/ musiałem iść poodśnieżać plac przychodze za 2h i bot ma 15 lvl mnie i tylko zao legs i siedzi na full respie

tzn nie wiem jak to jest możliwe ,że padł mi pierwszy raz ;/ bociłem tam już tydzień i zarobiłem ok 200k a tu nagle taki psikus

Pogratulowac, jesli Cie ubija logiczne ze po zalogowaniu wraca na expa, albo ustawiasz bez reconnecta, albo zmieniasz sobie miasto np na Carlin ze bot nie pojdzie znow po zalogowaniu.

Porada ode mnie:
1. Jesli PK na ekranie Shutdown Tibia/PC
2. Wylaczony reconnect/Zmienione miasto glowne/Shutdown Tibia/PC jesli Disconnect.
#7
teraz tam juz to nie pomoze Tongue -15 lvl - 200k na eq Big Grin
#8
heh szukałem własnie tam skrypta na full afk ale jakoś przygoda Fisx mnie zniechęciła ;P ale skrypt zobacze popilnuje sb i zobacze czy dobry i reput poleci jak bd ok wszystko
#9
@robsson1994
To odznacz reconnect i tyle, mozesz miec tak samo z każdym skryptem jak w temple złapie waypointa.

@topic
Już skrypt czeka na koniec pacc. Big Grin
#10
JEŻELI NIE MACIE CZAsu testować SKRYPTU TO JAK BOCICIE NP OBOK THAIS , TO IDZIECIE DO VENORE I TAM SIE ZAREJSTRUJCIE JAKOS MIESZKANIEC VENO .
PO DEADZIE BOT STOI W TEMPLE W VENO A NIE CHODZI I DEDA ; PP .
DOBRY POMYSŁ SAM TAK ROBIE ; P .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#11
Allmigty to najlepszy pomysł Smile) sam tak zrobilem ale ja nie mam problemów z padaniem
chyba ze pk no ale to tez sam se tego skrypta od podstaw zrobiłem i ustawilem w protektorze ze jak pk bije to do dp ucieka Smile
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)