Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EK PROJEKT
#41
Troche mialem przerwy przez sesje, botowalem na corymach i zbieralem kase na scrolla. Od wczoraj zaczalem prowadzic postac znowu. Smile

zdjecie na rozruszenie tematu:

Odstawianie postaci po 12h botowania na Bog Raiderach

[Image: br12h.png]
#42
Pięknie , gdzie grasz ? pvp - non pvp ?
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#43
80k/h expa i 3,7k/h golda tłumaczy, że gra na non-pvp. chyba, ze skrypt chujowy.
#44
tak non-pvp. Ostatnio mialem problemy z internetem i 2 razy padlem ale juz odrobione, dzis w nocy postawie bota moze wkoncu 100 dobije
#45
wychodzisz tam + ? czy jest jakas szansa, zebys podeslal skrypta na prv, czy nie da rady ?
#46
po tych 12h botowania wyszedlem jakies 70k na + jutro jak wroce z uczelni to poszukam na forum tego skrypta bo teraz padam na pysk a musze o 6 wstac. Postaram sie nie zapomniec
#47
http://forums.bmega.net/showthread.php?t...bog+raider
łap
#48
dzięki !
#49
70 k w 12 h :] ogolnie stamina posiada marne 26 no powiedzmy 24 :]

na stamine wyjdzie ~150k.
#50
to zalezy od szczescia, widzicie tutaj 2 pal army w 12h, wczoraj botowalem 4h i 2 wylocilem wiec licznik profitu jest bardzo rozregulowany i zalezy od farta
#51
ja polecam corymy, boce chyba od 78lvl, a juz mam 103. profit mam all day all night. w depo mam 1k oz plecakow i jak sie napelnia wszystkie, to ide sprzedawac do rafzana. srednio raz na tydzien. z jednego takiego sprzedawania mialem chyba z 300k. nie boce po 20 godzin, ale chociaz po 4-5 dziennie.
#52
niezle 300 k w tydzien Smile to sa 2 staminy xD
#53
nwm w niedziele bede sprzedawal kolejnego to napisze ile dokladnie kasy zebralem ;p
#54
[Image: a98.png]

98

na corymach expilem jak facca mialem, fajna kasa ale sredni exp, duzo botow. Z 2 stamin tam wyciagnalem 500k~ profutu.
Teraz bardziej zalezy mi zeby tego knighta podexpic troche chociaz i tak zastanawiam sie coraz bardziej czy nie zaczac grac palkiem bo mam jakis tam 50lvl z dobrymi skillami.
#55
Możesz podać mi skrypt ,jak expiłeś na cyklopach mistrock na 50~ lvlu ? Powiedzieć mi po jakich piętrach biega,ile profitu,expa i czy jest hardkorowo.
#56
Nie posiadam juz tego skrypta, ale poszukaj na forum gdzies on jest, na zdjeciach masz ile expa/h robil i od 50+ moze delikatny profit tam byl.
#57
100 !!!!
Wkoncu udało sie wbic 100 Tongue
Aktualny stan postaci.


[Image: a100.png]
#58
A expiłeś na wszystkich piętrach na tym 50 lvlu ? Bo nie wiem czy bota ustawić na każde piętro czy omijać któreś ,poradź mi ,albo podaj mi swoje gg to tam lepiej pogadamy.
#59
idz sobie na +2+3+4 nawet od 40 lvl da rade bez waste.
#60
Ostatnio cos trace wene do postawienia nawet bota... :/ no ale premium stamine staram sie zbijac, dzis wskoczyl 104.

[Image: a104.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)