Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyrzycanie gp na 1sqm.
#1
Czesc.
Mam jeden problem , chce ustawic w bocie tak zeby bot co jedno okrazenie wywalal gpki na ziemie na 1 sqm. Jak to zrobic ? , robilem to w cavebocie lecz bot sie zatrzymuje i nie robi nic.Zadnej reakcji , niewiem co jest nie tak ;/ . Prosze o jak najszybsza odpowiedz !
Z gory wielkie dzieki i oczywiscie repucik bedzie Wink
Drugie pytanko :
Dlaczego bot gdy dlugo bije moba , zmienia momentalnie target i idzie do drugiego moba ?
#2
1. Musisz w cavebocie dodać kratke droploot tam gdzie chcesz żeby wywalal gp i potem w looterze zmieniasz gp na dropable Big Grin
2. Jeśli drugi monster zasłoni tego którego gonisz postać automatycznie przestanie go atakować i zaatakuje tego drugiego Tongue tak to już jest w tym kilerze Smile
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#3
Jednak nie dziala , ustawilem tak jak powiedziales , gdy jest przy tym wpt to bot sie albo zatrzymuje badz staje na ta kratke lecz nie wywala kasy a ustawilem wszystko tak jak napisales , sprawdzalem 4 razy Smile).
A co do killera nie chodzi mi o to ze potworki mnie zablokuja itp, nawet gdy stoje z 2 potworkami na tzw "klate" to gdy pierwszego moba bije dlugo , to momentalnie przerzuca sie na drugiego , gdy zabije drugiego nie atakuje juz pierwszego dopiero jak go znowu spotka przy nastepnym kolku itp.

DALEJ POTRZEBUJE POMOCY !
#4
1. fixed pointa dodaj przed, mozesz nawet dodac reset bp i potem dopiero droploot. (droploot wyrzuci tylko z 1 plecaka jak dobrze pamietam wiec z wyrzucaniem calej kasy mozesz miec troche kiepsko.

2. sciagnij wersje beta chyba zostalo to poprawione
#5
Jednak ciagle nic ;/ , sciagnelem wersje beta , ustawilem tak jak mowiles Kajtek i nic .
Prosze o dalsze wypowiedzi w tym temacie bede bardzo wdzieczny. Bardzo potrzebuje ustawienia zeby wywalal gpki na 1 sqm Sad.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)