Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MY LIFE < 3 !
#1
Siemano , zapodam wam parę ssków opisujących moje przygody z botkiem ; D .


Attached Files Thumbnail(s)
                   
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#2
(12-22-2012, 06:29 PM)smrooker Wrote: Wiec czekamy Smile

Okej daje dalej

moar moar


Attached Files Thumbnail(s)
                                       
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#3
Dodaj kiedy zaczales i ile czasu biles ten lvlSmile
#4
Hmm, by lepiej się oglądało temat, dodawaj zdjęcia przez imageshack.us lub fotosik.pl Wink

Ładne Ssy;D
#5
To Twoj main czy cashmaker?xD
#6
cashmaker mam takich postaci 3 wszystkie z podobnym eq ; D .
Robienie takiej postaci z pacc + questy inqu poi dhq ble ble 100 dni +-
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#7
(12-23-2012, 04:45 PM)Allmighty Wrote: cashmaker mam takich postaci 3 wszystkie z podobnym eq ; D .
Robienie takiej postaci z pacc + questy inqu poi dhq ble ble 100 dni +-

Fakt, 100+ lvl to juz nie wyczyn, dobrze ogarniety bocik to w miesiac bije 50-60+ a gdzie dalej te 70dni Smile

Czyli normalnie jaka profesja jako main i ~lvl?Smile
#8
bump...
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#9
Lightbulb 
Jakoś do przodu lecimy , po 3 dedach daje rade , kupiłem shiny blade za 3,7kk i jest dobrze : D ! / After 3 death's I have bought Shiny Blade ; d .


Attached Files Thumbnail(s)
   
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#10
od kogo kupiłeś skrypt na sea serpenty?Smile
#11
ładnie ciśniesz Smile
#12
Mam swój ; ) .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#13
jaki zarobek masz na tych serpentach?Tongue
#14
on ma kasy jak lodu. a zaczynał jak każdy, prosił o skrypty nawet na mintwallin, o głupie proste rzeczy pytał, a teraz sam robi i się wymądrza, nikogo nie szanuje, jak to pieniadz zmienia ludzi..
#15
brafo 3 chary z eq to lepsze niz 8 bez :]
#16
(02-18-2013, 03:15 PM)szeldo123 Wrote: on ma kasy jak lodu. a zaczynał jak każdy, prosił o skrypty nawet na mintwallin, o głupie proste rzeczy pytał, a teraz sam robi i się wymądrza, nikogo nie szanuje, jak to pieniadz zmienia ludzi..

Nie rozumiem do końca tego "a teraz sam robi i się wymądrza, nikogo nie szanuje"
Po 1 to nie potrzebuje nikogo kto by mnie szanował , respect czuje w ludziach których znam w realu a nie na forum Bbota ; )
Po 2 nie wymądrzam się , temat jest po to by pokazać czego się dokonuje , boce od ponad 6 mies , mam kilkanaście postaci . Bocenie nie jest obowiązkiem , jest to dla mnie przyjemność tylko i wyłącznie , czerpie przyjemność z robienia questów , chwalenia się itemami oraz sprawdzania konta "balance" : ) .
Co do tego "on ma kasy jak lodu. a zaczynał jak każdy, prosił o skrypty nawet na mintwallin" to prawda , gdy zaczynałem to nie wiedziałem jak ustawiać dobrze bota , padałem po kilkanaście razy , ale się odkułem . Mam 15 lat , doświadczenia za wiele w tym nie mam , może więcej niż akurat TY , lecz napewno na forum są wyjadacze tacy jak devas,kajtek,dexter,warr czy megonobody . Szczególnie pomagał mi warr Smile .
To tyle , następne ssy jak uzbieram 100 Spider Silków ; ) . Pa ; 33
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#17
Wow, jestem wyjadaczem?xd
#18
Experci ; )
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#19
nie wiem co ma expert do wyjadaczy xD devas jest chyba z bbotem mniej wiecej tak dlugo jak ja czyli ok 5-6 miechow.
#20
Kajtuś! ja zacząłem pare dni wcześniejBig Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)