Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy !
#1
Witajcie !! Szukam pomocy ponieważ gdy zostawie bota na postaci na okolo 5 godzin to po uplywie tych 5 godzin wyskakuje oto taki błąd.


Video surface allocation failed. (Error Code 13)

Please choose another video graphics mode



Patrzylem poradnik na tibia.pl jak to zrobic ale niestety nic mi to nie dalo Wink
Licze na wasza pomoc za reputa !

Z gory pozdrawiam :
Noowy
Wink
#2
hmm może ustaw by ekran od kompa ci się nie wyłączał / komp nie usypiał ?
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#3
Stary ... nie rozumiem mojego windowsa ... z 2 tygodnie temu wylaczalem zeby nie bylo wygaszacza ekranu ani zeby nie szedl w tryb uspienia ... Teraz jak ty mi to napisales zebym wylaczyl , sprawdzilem to i jednak mialem zrobione ze po 4 godzinach komputer zasypia ... Big Grin Dzieki za pomoc w sumie malo pomogles ale leci reput !
#4
jezeli masz windows 7 to Panel sterowania/sprzet i dziwiek/opcje zasilania/zmien ustawienia oszczedzania energii po prawej stronie przy tym zaznaczonym pewnie masz tak jak ja czyli Zrównoważony(zalecane) kliknij w "zmien ustawienia planu" i tam masz wybor ekran mozesz wylacz np ja mam na 10min to nic nie zmienia w tibii a to drugie przelacz komputer w tryb uspienia wybierz nigdy a potem zapisz zmiany i po problemie Smile Pomogłem? Daj rep Tongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)