Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scrypty FACC 8-50+LVL
#1
Thumbs Up 
Witam pewnie częsć z botterów to facc acce np. u mnie mam potstawionych 5 accountow z facc'em lvle : 11,20,27,43,54
dam wam pare scryptów do bocenia na facc :

ROTY EAST SĄ TO ROTY W THAIS OD PRAWEJ BRAMY W PRAWO.
______________________________________________________

TROLLE TO NA MALY LVL TEŻ W THAIS NA PÓŁNOC OD DP.
______________________________________________________

ORKI JAK TO ORKI W THAIS W ANCIENT TEMPLE.
______________________________________________________________________________________________________________________________
GHL = GHOSTLAND NA CARLIN SPRZEDAJE VIKING HELMETY TYLKO POLECAM ZBLOKWAC NPC OD JEDZENIA JAK NAJBARDZIEJ W PRAWO BO CZASAMI MOZE PROWADZIC DIALOG Z NIM I NIE SELLNIE VIKINGOW I ZBLOKOWAC TEGO CO SELLA VIKINGI PRZY OKNIE I BEDZIE GIT
____________________________________________________________________________________________________________________________________________


Attached Files
.bbot   roty east.bbot (Size: 9.19 KB / Downloads: 82)
.bbot   trolle.bbot (Size: 7.17 KB / Downloads: 77)
.bbot   orki thais.bbot (Size: 8.55 KB / Downloads: 67)
.bbot   GHL 450 SELLER VIKING HELMET.bbot (Size: 11.04 KB / Downloads: 78)
#2
w dupie to mamy , typie umieszczasz kogoś skrypty i co mamy cie reputami zasypać ?
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#3
(12-28-2012, 05:45 PM)Allmighty Wrote: w dupie to mamy , typie umieszczasz kogoś skrypty i co mamy cie reputami zasypać ?

OMG to usune wara scrypt jak to przeszkadza nawet nie sprawdziles scryptow ... wiec sie nie odzywaj,u mnie chary maja po 18h staminy co poniektóre i nie musze palcem kiwać.wiec co ty wiesz...a tak cos na koniec to nawet nie prosze o reputa hah napisalem to gdzies ? to ty masz tekscik pomoglem ? daj repucika //bez sensu//

A tak z 2 beczki mogli byscie dawac reputki
#4
jak bierzesz od kogos skrypty to napisz,ze to sa jego,a przed umieszczeniem zapytaj tej osoby czy pozwala na takie umieszczenie.

pozdro.
#5
(12-28-2012, 10:25 PM)Kajtek Wrote: jak bierzesz od kogos skrypty to napisz,ze to sa jego,a przed umieszczeniem zapytaj tej osoby czy pozwala na takie umieszczenie.

pozdro.

kajtek napisalem że od warra ale ten caly typek sie przysapal to usunolem dla swietego spokoju i dalem mojego ghostlanda 100% afka
wgle te wszystkie scrypty sa full afk tylko bez refilerow bo i tak na zzadnym potow nie stracisz // KAJTEK A TAK CALKIEM INNE PYTANIE ZA CO MOŻNA MIEC FREE BOTA ZA REPUTKI ? JAK ZA REPUTKI TO ILE REPUTKOW ?
#6
50 repow niby na 2 miechy bbot.

Aaaa co do skrypta wara to pytales go czy mozesz tutaj to umiescic ?Smile
#7
(12-28-2012, 10:32 PM)Kajtek Wrote: 50 repow niby na 2 miechy bbot.

Aaaa co do skrypta wara to pytales go czy mozesz tutaj to umiescic ?Smile
nie ;// ale już usunolem ;p


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)