Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chaotic moves?
#1
Witam. Używam bota na magicianach w Yalahar, ale nie do końca jestem z niego zadowolony. Problem polega na tym, że mój bot biega jakby miał lagi, porusza się średnio kratkę na sekundę, nie mogąc dogonić magicianów, a po paru sekundach zmienia target na innego i biega za innym. Po jakimś czasie oczywiście zabije targety, tylko, że trwa to 10x dłużej niż manualnie, a do tego pojawia się waste (tak, też nie mogłem uwieżyć jak można mieć waste na magicianach). Czy ma ktoś pomysł jak temu zaradzić? Skrypt jest dostępny w dziale Scripts, magicians Yalahar for EK by Benjyon ( showthread.php?tid=7955 ). Proszę o pomoc, jeżeli komuś uda się temu zaradzić daję reputa Smile

@EDIT: OK, poradziłem sobie, ustawiłem w bocie Looting before kill, a w Tibii odznaczyłem Auto Chase Off, chyba śmiga, temat do zamknięcia :S
#2
Big Grin przetestuj wersje beta 8.4 :] co prawda poradziles sobie z tym problemem lecz nie był bym z niego zadowolony Big Grin śmigałem tak na piratach i ciezko mi to szło ;D Lecz na 8.4 moglem wlaczyc chara na innym skrypcie i bez deski co na 8.3 mi sie zdarzyło :o
#3
Też tak czasem mam, pomaga mi po prosut zresetowanie bbota i śmiga normlanie.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)