Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbot jest swietny ale mam kilka pytan !
#1
Tak wiec witam wszystkich Big Grin odrazu mowie pierwszy raz mam doczynienie z tym botem a dokladnie od polnocy ;> wiec mam kilka pytan i prosze was abyscie mnie wkrecili w to Big Grin Ogolnie to jestem podniecony tym heh zajebisty bocik !

1. Wiec tak o co biega z macro itp ? Ja nie rozumiem tego naprawde
2. jakies skrypty np na potanie bo tez nie rozumiem czego mi nie dziala normalnie dobrze ze na samym foodzie jade oczywiscie mowie o otsiku shadowcores narazie sie ucze tam potem na real zaczne jak mi odblokuja tam konto
3. dlaczego jak ustawiam w cavebocie FIELDS - WALK OVER to mi nie chodzi ani inne te 3 opcje po ogniach wytlumaczcie mi dokladnie bo widzialem kilka tematow ale nie zrozumialem naprawde tego co dokladnie musze wejsc zrobic itp prosze was

Dziekuje >.< ;D
#2
1. macro jest przewaznie na cuda ktorych normalnie nie ustawić. Np exori :] mozna ustawic w bocie lecz nie ustawisz by uzywal tylko jesli sa 3 moby bez gracza na ekranie.

2. poty nie dzialaja z przyczyne innego id na tym serwie ? chyba,ze nie myle. (mozesz to zobaczyc alt +f8 )

3. to tez moze byc przyczyna innego id albo wersji bbota (jesli chodzi o gonienie np dragon lorda) jest to chyba poprawione w wersji 8.4 beta
#3
(01-08-2013, 04:12 PM)Kajtek Wrote: 1. macro jest przewaznie na cuda ktorych normalnie nie ustawić. Np exori :] mozna ustawic w bocie lecz nie ustawisz by uzywal tylko jesli sa 3 moby bez gracza na ekranie.

2. poty nie dzialaja z przyczyne innego id na tym serwie ? chyba,ze nie myle. (mozesz to zobaczyc alt +f8 )

3. to tez moze byc przyczyna innego id albo wersji bbota (jesli chodzi o gonienie np dragon lorda) jest to chyba poprawione w wersji 8.4 beta

no dopiero dzis o 1 zaplacilem i odrazu sciagnalem wiec chyba to ta najnowsza wersja bo mam na 9.81 tibie uzywam*
#4
bete trzeba sciagac recznie Big Grin

po za tym sprawdz id potkow itd na rl i otsie.
#5
(01-08-2013, 04:17 PM)Kajtek Wrote: bete trzeba sciagac recznie Big Grin

po za tym sprawdz id potkow itd na rl i otsie.

oj tam na realu narazie mam 100 lvl wiec raczej nie bede jeszccze na dlach bocil a z innymi sobie poradze narazie nie zaluej wydanej kasy po prostu z podniecenia skacze zajebisty bocik prosty w innych trzeba ustawiac recznie zeby wchodzil po schodach czy liny uzywal a tutaj biore przechodze tylko i mam piekny bot !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)