Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z plecakami
#1
Question 
Witam. Używam bbota od niedawna i chciałbym zadać pytanie dotyczące lootowania golda. W looterze ustawiamy numer plecaka, jednak mój problem polega na tym, że gdy plecak jest pełem golda to bot nie wyciąga już go z potworków. Jak temu zaradzić? Chciałbym, aby po zapełnieniu jednego plecaka zapełniał następny, drugi itd. I jak ustawić alarm, gdy mało smp?
#2
Zrób tak. W >basic function< zaznacz >open backpack< potem w ten bp ktory ma lotowac golda wladuj tam backpacki i będzie otwierał. Ja tak mam ustawione i jest wszysto ok.
Pozdrawiam Xedezo.
#3
Ale władować jeden do drugiego, czy to nie robi różnicy, byleby były w tym do lootowania? Z góry dziękuję.
#4
Gdy masz opcje "Open backpack" to np. gdy Twoje bp są wyłączone on automatycznie je otworzy po kolei(dlatego jak reloguje to otworz tak zeby byly po kolei jak maja być) i w tym co masz gold/itemki itp. to wrzuć kolejny i w ten bp który dodałes kolejny znowu. Tyle ile zechcesz(tak aby w kazdym bp był jeden kolejny wtedy gdy skonczy sie miejsce on otworzy kolejnego).
#5
Dzięki za pomoc, reputy poszły dla Was.
#6
protector> kind= low mana potions obok piszesz liczbe nizej zaznacz sound i wybierasz alert klikasz add i active.
lottera ci juz napisali bp do bp i tak ciagle.
#7
Ale niestety mi to nie działa, cały czas bot alarmuje. Może przez to, że używam strong mana potionów?
#8
a nie wiem jak to dziala dzisiaj nic nie ogarne tak zajebany, ze szok... a jeszcze jutro jakies gówno z polskiego musze pisac :/


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)