Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Island of Deastinity Skill
#1
Witam potrzebuje Macro, w które bedzie sprawdzało ile jest spear i jesli bedzie ponieżej 5 to bot przestanie atakować (Party Skeleton) i pojdzie do danego label (buy) .
Probowalem coś robić ale za kazdym razem bot sie zacina i nie działa mi tak jak trzeba. Prosze pomozcie bo chce zostawic tam bota na miesiac czy ile da rade zeby sobie skilowal. Waypointy i depositera ogarniam ale to przerosło moje możliwosci.

Moje macro to:


Hotkey.Use(3277)
Macro.Wait(200)
Misc.ItemCount(spear)<5
Killer.Stop(Party Skeleton)
Macro.Wait(200)
CaveBot.GoLabel(buy)


Oczywiscie reput za pomoc :)
#2
zamiast spear wpisz id itema, zauwaz ze te speary co tam masz to nie sa zwykle speary, wiec 3277 tez to nie bedzie Smile
#3
te speary co tam sa to zwykle, chodze i kupuje u npc, te co sie dostaje to skile dla no-vocationz profesja skilujesz fist, zmienilem i dalej nie dziala;/
#4
(01-14-2013, 01:59 AM)onix1648 Wrote: te speary co tam sa to zwykle, chodze i kupuje u npc, te co sie dostaje to skile dla no-vocationz profesja skilujesz fist, zmienilem i dalej nie dziala;/

Ziomeczku jakby ci cos jednak zatrybiło to podziel sie skrypcikiem Tongue
#5
Nie rób tego w macro. Zrób to po prostu w waypoint'cie. Ja zrobiłem i śmiega świetnie : )
#6
to podaj tego waypointa, mi to wcale nie dziala bez zadnego macro bo jak wraca/idze kupic speary zaznacza party skeletony i sie zawiesza


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)