Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cashmaker Projekt ;DDDD
#1
Sad 
Siema chce wam po prostu przedstawic moj projekt 4 cashmakerow od 1-100+ lvla
sa to 4 knighty kazdy ma na razie 1 lvl ;D
lecz mam juz wszystko mniej wiecej zaplanowane jak ma to wygladac:
Cashmaker#1,2,3
8-30-roty dara
30-50-cemetery yalahar albo tomby ankh
50-80-mutated humany,mutated raty,piraty oraz cyclopolis
80-100-taski na necro oraz taski na piraty i mutated raty
100-120-mutated tigery yalahar arena albo alchemist z bog riderami oraz mutatami
120-150--||-- --||-- --||-- + wyrmy oraz bog rider edron

Main 8 lvl skille 90/85 ;D

8-20 -roty
20-30-tomby
30-50-cyclopolis
50-80 piraty , dragi yalahar,necro,mutated raty
80-130-wyrmy,killer caimany , giant spidery
130-150 -farmine lizardy

Oczywiscie ten projekt bedzie mial rece i nogi pod awansami bede pisal jaki to cashmaker oraz inne dane
Mam rowniez prosbe .... chcialbym sie dowiedziec KROK PO KROKU JAK SIE ROBI SCREENY I DODAJE NA FORUM ZEBY NIKT NIE MIAL PRETENSJI
DZIEKI ELO ;*
#2
No wiec masz tak:
1. Ustaw w bocie advanced screen (UWAGA! Bot robi zdjecie obecnego ekranu, jesli ekran Ci sie wylaczy-Screen bd czarny, jesli bedziesz w cos gral- zrobi screena z Twojej gry) LUB Recznie poprzez klawisz Pring Screen
2. Jesli recznie, otworz pain, Ctrl+V (wklej) -> Zapisz jako.. -> nazwa, i ustaw odpowiedni format jpg/bmp
3. Jesli sam robiles screena lub bot i masz je gotowe wrzucasz na server - http://imageshack.us
4. Otwierasz sobie screena i kopiujesz adres.
5. Wklejasz na forum pomiedzy [img] ... [/img] - oczywiscie bez spacji i kropek, zamiast tego link!
#3
really nice keep going
#4
Nie rozumiem tylko 5 punktu ;D jeszcze tylko ogarne ten punkt i wrzucam screny
#5
wrzuc na imageshack.us i masz jak z updejtujesz zdj kod na forum w bb code
#6
@oskar1019
Mozesz uzywac skrotow z bbcode albo recznie wpisac [img] LINK [/img] - w miejsce LINK wklejasz linka i nie robisz zadnych spacji.
#7
żadnych screenow nie widze, troche lipa ;/
#8
no i raczej nie bd screenow ;/ a zapowiadalo sie fajnie ;p
POMOGŁEM ?? DAJ REPUTA ;] PAMIĘTAJCIE JAK WY DACIE REPUTA ZA POMOC TO INNI ZA WASZA POMOCA TEZ WAM DADZA !;]
#9
Ja może znowu temat założę, z ed/rp/ek -> głównie awanse z ek (skillowanie)Smile
#10
devas to czekamy Smile
POMOGŁEM ?? DAJ REPUTA ;] PAMIĘTAJCIE JAK WY DACIE REPUTA ZA POMOC TO INNI ZA WASZA POMOCA TEZ WAM DADZA !;]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)