Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu$ka Project
#1
Witam! Stwierdziłem że bbot jest wystarczająco dobry do botowania knighta, a jego cena prównywalna z innymi botami jest duża mniejsza. Dlatego postanowiłem zrobić cashmakera i botować go od zera bbotem! Troche późno obudziłem sie z screenami ale myśle że też nie jest jeszcze za późno aby wam pokazać mój projekt.

Każdy skrypt na którym botowałem będę zamieszczał tutaj, wszystkie są skonfigurowane pod moje potrzeby.

0-8lvl - postacią przeszedłem tutorial ręcznie a nastepnie zaczełem botować na al dee ratach
8-30lvl - pierw wbiłem 50skille ręcznie bo nie miałem pacca jeszcze wtedy, botowałem na rotwormach north thais, skrypt zanosi kase ale nie odkupuje suppli (nie było potrzebne), zalecał bym strapowanie pracelem npc bankiera na pierwszym sqm od góry
30-40lvl - botowałem na ghoulach w carlin, bardzo polecam skrypt, jest full afk, oczywiście dobra kase i lvl
40-55lvl - od 40tego lvla zakupiłem pacc i zaczełem botować na mutated humanach, też bardzo polecam, a co fajne nie trzeba mieć bram zrobionych

Dodaje też screen z aktualnym eq oraz skillami, chociaż skille nie były moim głównym celem. Na tą chwile chciałbym wbić skille 70te do 60tego lvla Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   

.bbot   (EK) Alchemist Aquarter - Mutated Human - Depositer-Refiller by 286522m.bbot (Size: 12.22 KB / Downloads: 27)
.bbot   [R] Rats Al Dee by Kimoszin.bbot (Size: 5.76 KB / Downloads: 24)
.bbot   Thais North Rotworms.bbot (Size: 11.71 KB / Downloads: 29)
.bbot   Ghostland Ghouls with Fire Devil 100% Afk.bbot (Size: 10.86 KB / Downloads: 39)
#2
No, faktycznie skille słabe ;p
Ale powodzeniaBig Grin Mam nadzieję, że nie wymiękniesz po kilku dniach jak połowa z prowadzących tematy. ;>
Mógłbyś dodać jeszcze na jakim świecie grasz etc;D
#3
Gram na beryli Big Grin

Przeniosłem się od 59lvla na piraty nargor, bo na humanach biega po 5 osób i jest lipa z expem oraz gp. Tu jest fajnie, szybciej lvl idzie i można addona zrobić, fote + skrypt dodaje.


Attached Files Thumbnail(s)
   

.bbot   Pirates for knight by Warr.bbot (Size: 11.46 KB / Downloads: 31)
#4
Żeby to ładniej wyglądało dodawaj scrny przez imageshack.us bądź fotosik.plTongue
#5
dokładnie ;]
#6
zeby ladniej to wygladalo to devas zmien jeszcze avatara xd wstyd nam robisz Big Grin
#7
Ey, ey!;<
Sam masz avka z bajki!Big Grin
#8
ale ja mam fajny avatar ;] nie to co ty miales xd

on ma wiele znaczen xD jak dorośniesz to zrozumiesz.
#9
Synek, proszę CieBig Grin bo się pogniewamy!>;D
#10
(02-01-2013, 06:27 PM)devas Wrote: Synek, proszę CieBig Grin bo się pogniewamy!>;D

ookkk juz nie bede, spamujesz tylko temat... xd
#11
mała instrukcja co do screenow z fotosik by sie przydala bo wiem ze imageshack nie dziala < jakas rejestracja :/
#12
mozesz zrobic konto ;d to trwa kilka minut ?

w każdym badz tazie musisz miec bezposredni link do zdjecia np. :http://images10.fotosik.pl/3335/ab5137e40c0901d2gen.jpg

po czym [img] http://images10.fotosik.pl/3335/ab5137e40c0901d2gen.jpg [/img]

wklejasz go w takie piekne nawiasy kwadratowe z napisem img./img :]

ja dodalem spacje bys ogarnal ;/

ale bedzie to wygladac tak xd [Image: ab5137e40c0901d2gen.jpg]
#13
Kajtek, byś się wstydził własne zdjęcia wrzucać, NARCYZIEBig Grin
#14
ale jakie ladne :]

ja sie tam nie wstydze xD


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)