Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skrypty dla cashmakerow od 20
#1
na forum nie ma zadnych dzialajacych skryptow od 20 np na roty thais/venore. wszystkie w ktoryms miejscu sie zacinaja. nie ma ktos moze dzialajacych skryptow?
#2
Drogi urzytkowniku forum, chętnie Ci zrobię skrypt ze wszystkim tylko powiedz mi na co? roty ? trole? amazonki?
#3
obojętnie byle tylko knight z poziomem 20 skillami nie większymi niż 50 i plate setem dał rade. każdy skrypt się przyda, bo sprawdzałem skrypty na roty i żaden nie jest w pełni sprawny, a wiadomo, że nikt nie będzie expił na 20 lvl na trollach.
#4
Propobuje amazonki mojej produkcji kasy może nie jest za dużo ale za to lvl szybko wbijesz


(wystawiam na tej stronie gdyż mam z tego korzyści majątkowe)
http://twojepliki.eu/2esi221kc1wz.html
nie pogardzę reputem

jeśli chcesz na coś innego to napisz które roty itd... określ dokładnie miejsce...
#5
chciałbym roty venore te na wschód od południowego wyjścia z miasta oraz roty thais północny resp
#6
roty north thais Smile
http://twojepliki.eu/kjs9y0phuxsc.html

REPUTA POPROSZĘ !!

kupuje 5 hp i 15 mp do dp idzie jak ma mniej niz 100capa lub mniej niz 10mp
#7
a masz jeszcze jakieś roty? bo mam 3 cashmakerów na poziomie 20
#8
cos sie wymysli tylko ja Ci juz dalem 2 skrypty a reputa jak nie było tak niema ...
#9
jeszcze nie testowałem, jutro zobaczę, bo boty puszczam tylko rano. głównie mi chodzi o te roty, tamte amazonki to nie przydadzą się, bo za dobre są.
#10
(02-08-2013, 03:22 PM)marcin1q1q Wrote: roty north thais Smile
http://twojepliki.eu/kjs9y0phuxsc.html

REPUTA POPROSZĘ !!

kupuje 5 hp i 15 mp do dp idzie jak ma mniej niz 100capa lub mniej niz 10mp

Szeldo - Nie ściągaj 'skryptów' z jego ^ linków - prawdopodobnie są to keyloggery Smile
#11
nie ściągam, może ktoś doda jakieś skrypty, bo przejrzałem całe forum i nie znalazłem żadnego skrypta dla cashmakerów od 20 lvl ze średnim eq i skillami, znalazłem jeden, co wszedł do dziury z 6 carrionami, skeletonami i zwastował 7 potów, musiałem wyjść bo by mi wszystkie poty zużył..
#12
jeśl ktos jest mily to znaczy ze chce odrazu hakowac? moge wystawic na ina stronkę speedshare itd




@
pozatym jest jak BYK napisane .bbot
'' Roty thais north v1.0 by m...n1q1q.bbot (11,60 Kb) ''
#13
Dodaj plik przez opcję dostępną na forum - "ADD ATTACHMENT".
a potem "INSERT INTO POST" na speedyshare etc. też można dodawać pliki "zarażone" Wink
#14
(02-08-2013, 05:43 PM)devas Wrote: Dodaj plik przez opcję dostępną na forum - "ADD ATTACHMENT".
a potem "INSERT INTO POST" na speedyshare etc. też można dodawać pliki "zarażone" Wink

Devas.. I po co piszesz glupoty jak twoja wiedza o tym jest zerowa..
Nie można "wstawić" keyloggera to rozszerzenia .bbot gdyż jest to oficjalne rozszerzenie administratorów bbota.. Tym bardziej jak skrypty odpala się przez bota..
Co innego gdyby plik miał koncówke .exe ewentualnie .rar wtedy możnaby było coś podejrzewać..

Nie rzucaj oskarżeń na wiatr..
#15
dokładnie to było poważne POMÓWIENIE, OSZCZERSTWO II cos tam jeszcze było nie pamiętam ustawy ;/
karna reputacja dla mnie Wink
a skrypt będzie tu

.bbot   Roty thais north v1.0 by marcin1q1q.bbot (Size: 11.6 KB / Downloads: 48)
#16
Drodzy użytkownicy Mefix i Marcin1q1q - Nie znam się na takich rozszerzeniach i może moja wiedza o tym jest zerowa, ale za to Wy kiepsko czytacie ze zrozumieniem:

"Szeldo - Nie ściągaj 'skryptów' z jego ^ linków - prawdopodobnie są to keyloggery "

Co zaprzecza teorii POMÓWIENIA, OSZCZERSTWA II coś tam jeszcze było nie pamiętam ustawy ;/ wymyślonej przez Marcin1q1q : )

+ i tak nie polecam ściągać z tych stronek Wink
"karnej" reputacji nie będzie, gdyż dostaje się ją za zasługi i pomoc innym użytkownikom - od nich samych Smile

pozdrawiam.
#17
Co wy macie w glowie Big Grin lubie was
#18
Oj Kajtuś :*


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)